Žárlivost podle znamení zvěrokruhu! Které znamení žárlí nejvíce?

Publikováno 29. 8. 2023
Autor:

Beran

Beran je obvykle nejvíce bezstarostný ze všech a zároveň velmi sebevědomý, ba dokonce důvěřuje svému partnerovi natolik, že nikdy neudělá žárlivostní scénu, ani nedojde k neodůvodněným soudním procesům, ale doporučujeme, abyste je nezradili, protože Beran je člověk, který nikdy neodpustí ani nezapomene . Takže pokud váš partner je Beran, musíte si uvědomit, že nejcennější věc pro něj je věrnost.

Střelec

Toto znamení je velmi chápavé, protože téměř vždy nakonec odpustí nevěru nebo to zdůvodní tím, že to muselo být selhání a že si lidé zaslouží druhou šanci. I když to neberou na lehkou váhu, protože i přesto, že popírají žárlivost, toto znamení není pro tyto pocity lhostejné, protože očekávají, že jejich partner bude stejný, a že prokáže svou čestnost, loajalitu a upřímnost.

Býk

Přestože je považován za poměrně ušlechtilé a milující znamení zvěrokruhu, stává se také dost chaotickým. Vzhledem k tomu Býk potřebuje neustále cítit bezpečnost, jinak bude vždy na pozoru před zradou. Býk je dalším znamením, které také často odpouští nevěru, ale na rozdíl od Střelce, nikdy nezapomene, kromě toho se stanou nedůvěřivějšími a budou vám vždy vyčítat vaše chyby, které se změní ve zbraň, kterou využijí ve svůj prospěch vždy, když jim to vyhovuje .

Panna

Nikdy to nepřipustí, ale Panna si nepřipouští, že je jedno z nejvíce nedůvěřivých a žárlivých znamení zvěrokruhu ze všech, protože nikdy neodpustí zradu a bude si ji pamatovat navždy. To je obvykle velmi racionální znamení, které snadno řeší věci, ale když máte pocit, že láska vyprchává, bude nejen ukazovat svoji žárlivost, ale může také jednat nejbláznivějším způsobem, jak si dovedete představit.

Kozoroh

To je jeden z nejvíce zamilovaných ze všech znamení zvěrokruhu. Obvykle jsou to lidé, kteří dokáží slepě důvěřovat svému partnerovi. Ale pokud se v určitém okamžiku dozví, že jejich partner podvádí, jednoduše ukončí vztah a nedokážou odpustit. Když se zamilují a jsou ve vztahu, dělají to vážným a formálním způsobem. Kromě toho rádi respektují svého partnera, ale také očekávají, že je bude respektovat.


Blíženci

Toto znamení obvykle snadno padne na hru žárlivosti, protože bohužel je často velmi „koketní“, takže těžko odpouštějí a zapomenou na nevěru, protože se necítí hodni stěžovat si, když je někdo zradí. Blíženci nejsou ponořeni do závisti, přestože se mohou stát velmi intenzivními, protože pokud se zamilují, jsou obvykle věrni až do smrti.

Váhy

Váhy nejsou zlomyslným znamením, vždy si uvědomují potřeby svého partnera, ale když jim věci nevycházejí, jejich svět se zhroutí. Jsou to tedy empatičtí lidé, kteří se vždy snaží vidět věci z pohledu druhého az toho důvodu obvykle odpustí, a proto obvykle on/ona je ten, kdo probudí žárlivost ve svém partnerovi, a je proto obvykle velmi chápavý.

Lev

Toto znamení miluje mít všechno pod kontrolou, dokonce se stává posedlým, protože nesnášejí být dobíráni. Lev je nepochybně mimořádně žárlivý. V případě, že objeví nevěru, rychle se odtáhne od osoby, protože cítí, že jeho ego bylo zraněno, protože jeho žárlivost je více než pýcha a marnost. I když někdy dokážou odpustit, obvykle se nevracejí k těm, kteří jim ublížili a mohou se stát velmi agresivními a pomstychtivými.

Vodnář

Vodnář se na život dívá jako na riziko, které musí přežít, a proto neztrácí čas žárlivostí. Nevěra není problém, pro který by nespával, je praktičtější a myslí si, že když někdo přijde do vašeho života, jednoduše si jej vychutnejte. Mají tendenci se starat více o své projekty a rozhodnout se, že se nebudou zabývat s nesmysly.

Rak

Rak je velmi citlivé a důvěřující znamení zvěrokruhu, což mu brání rozpoznat zradu. Nepočítá s tím, že ho oklamou, proto neodpouští a samozřejmě využije výčitky, aby odvětil svůj hněv. Když odhalí nevěru, příliš trpí a někdy si také může vytvářet příběhy v hlavě.

Štír

Mají velmi těžký charakter, protože sledují, kontrolují a pronásledují, a proto, objeví-li nevěru, nedokážou ji přehlédnout, jsou mimořádně mstiví. Jejich silná a intenzivní povaha je přivádí k tomu, že to považují za znamení zbraní, které je třeba vzít. Protože štír udělá vše potřebné, aby vás měl pod kontrolou, ale zjistí-li, že jste nevěrní, změní váš život na peklo.

Ryby

U Ryb, nevěra je kbelík studené vody, protože je to jedna z jeho největších obav, ale popírá, že je obvykle příznakem přílišné žárlivosti. Ale je velmi ušlechtilý, takže se nakonec cítí vinen, díky čemuž rychle odpustí nevěru, ale chce začít od nuly.

Sdílejte tento horoskop i se svými přáteli!