Žena se rozhodla pomoci důchodci v nouzi, když pak zjistila, kdo to je, zůstala v šoku

Publikováno 25. 7. 2023

Když se rozpačitý muž otočil na nejbližšího zákazníka v řadě s prosbou o půjčení několika dolarů, Ruth vystoupila z řady a nabídla se, že jeho nákup zaplatí.

Dobře si totiž vzpomněla na své novoroční předsevzetí, že chce hledat příležitosti jak projevit laskavost.


Vytáhla tedy pět dolarů z peněženky a když je muži podávala, mihlo se jí hlavou, že je jí nějaký povědomý. Byla bývalou učitelkou a první pátrání v paměti se tedy ubíralo k jejím studentům. Muž se jí zeptal na jméno a sám se představil jako Keith.

Stále jí ještě úplně nesvitlo, jen s úsměvem řekla, že vypadá jako slavný country zpěvák Keith Urban.

Keith Urban, zpěvák, kytarista a manžel Nicole Kidman skutečně stál před překvapenou Ruth.

Není se co divit, Ruth nečekala, že by se slavný zpěvák, který vyrostl v Austrálii, z ničeho nic ocitl v místním skromném supermarketu a ještě neměl na zaplacení. Proto mu nejprve vůbec nevěřila, ostatně žena, se kterou byl v obchodě rozhodně nebyla Nicole Kidman.


Nakonec k pokladně přišel Keithův bodyguard a jeho identitu potvrdil. Až v tu chvíli Ruth opravdu uvěřila. Keith jí s úsměvem vysvětloval, že i když je velmi bohatý, pořád je mnoho drobných věcí, které rád dělá sám.

Jak si skočit na svačinu, protože nikdo jiný neumí lépe než on, na co má zrovna chuť. Ruth byla mile překvapena jeho skromností, vůbec se nechoval jako namyšlená celebrita.