Žena ukázala pravdu o tom, jak to vypadá na Bulharských plážích. Je to opravdu strašné

Žena ukázala pravdu o tom, jak to vypadá na Bulharských plážích. Je to opravdu strašné

Publikováno 20. 7. 2023
foto: facebook.com

Letní prázdniny jsou obdobím, kdy mnoho Čechů cestuje do zahraničí a touží poznat požitky exotických destinací. Turecko, Řecko, Egypt nebo Bulharsko jsou jen některá z míst, která jsou obzvláště oblíbená. Žena se mezitím podělila o své zkušenosti z pobytu v jednom z bulharských letovisek a vrhla na tuto oblíbenou destinaci nelichotivé světlo.

Co viděla na bulharské pláži?

Anna, která přes den žije v Norsku, si pro svou dovolenou vybrala Zlaté písky – jedno z nejoblíbenějších bulharských letovisek. Jak se však uvádí, dovolená nebyla tak idylická, jak by se mohlo zdát.

Žena neskrývala své zklamání z toho, co během svého pobytu v Bulharsku na pláži viděla. Rozhodla se sdílet video ze své procházky po mořské promenádě. Podle ní by se země měla v zájmu přilákání více turistů zaměřit na investice do rekonstrukcí a modernizace.

  • Viz. Uprostřed sezóny a na všech těch lehátkách skoro nikdo není, obsazené jsou jen první řady,“ komentovala.
@.anna_g.1 Wczasy w Bułgarii to już nie to co kiedyś. Remonty i zmiany konieczne by przyciągnąć turystów !! #bułgaria2023 #prl #drogo #wczasy #pusto #sezon #złotepiaski #lipec ♬ dźwięk oryginalny – Renata Sandra

„Strašně drahé a navíc je to ošklivé“.

Kromě nedostatku lidí upozornila Tiktokerka také na místní ceny. Ty jsou podle ní vyšší než v místě jejího každodenního pobytu – v Norsku. Tím však její námitky neskončily. Kritikou nešetřila ani na adresu estetiky bulharského letoviska, které přirovnala k Polsku z dob komunismu.

„Chápu, že je to letovisko, ale jde o to, že je tu všechno ošklivé. Je to jako v komunistickém Polsku. Nikdo sem nepřijede, když je to tak strašně drahé a navíc ošklivé. Když už je to ošklivé a nezajímavé, mělo by to být alespoň levné. Já už sem určitě nepojedu“. – uzavřela.

Reakce na kontroverzní výroky

Názor Tiktokerky vyvolal na internetu živou diskusi. Poláci se rozdělili na dva tábory – jedni s ní souhlasí, druzí mají jiný názor. Někteří komentátoři potvrdili své zážitky z cesty do Bulharska. Někteří dokonce uvedli, že dávají přednost polskému moři před bulharskými letovisky.

„Byl jsem tam a upřímně řečeno mám raději polské moře, pokud to mám takto porovnat“.

„Byl jsem před rokem a přesto, pokud je to dovolená, musí to být palmáre 😁a Blugaria je jako Kolobrzeg před tuctem let“.

„V Bulharsku jsem byl jednou a jednou za čas“.

Na druhou stranu se našli i tací, kteří své zkušenosti s Bulharskem hodnotí úplně jinak. Zdůrazňují, že výběr lokality a hotelu má významný vliv na vnímání celého pobytu. Poláci vracející se z dovolené si Bulharsko pochvalují a plánují další cesty.

„Vážená paní, když jedete do hotelu Prlowski , není se čemu divit. Byla jsem před týdnem na Slunečném pobřeží, hotel Melia sunny beach. Bylo to skvělé“

„Mám jiný pocit , byla jsem v Bulharsku 3x , slunečné pobřeží nejlepší.❤️“