Ženy patřící do těchto znamení zvěrokruhu jsou nejhorší tchýně. Raději se s nimi ani nebavte!

Publikováno 26. 5. 2023

Tchýně. Podle některých je to nejděsivější stvoření na světě. Všichni jsme o ní pravděpodobně někdy slyšeli špatný vtip. No…mají něco společného s realitou? Naštěstí ne vždy. Nyní se ale podívejme, co na „tchýni“ říkají hvězdy. Vaše znamení zvěrokruhu tak určuje, jaká jste jako tchyně.

LEV

Tato žena ráda ovládá celou rodinu. Pamatujte, že když se jednou stanete její součástí, čeká vás to samé. Okamžitě si vás vezme pod svá křídla a začne ovládat váš život. Pokud je vaše tchyně žena Lev, nezapomeňte ji neustále komplimentovat. Velmi ráda je středem pozornosti. Rada poslouchá slova uznání a rada je oceněna. Vždy se chce cítit důležitá a oceňovaná. Jakákoli spolupráce s takovou ženou je mimořádně náročná.

RAK

Na první pohled je velmi milá, veselá a stále usmátá. Toto je však jen zdání. Při bližším pohledu okamžitě uvidíte, že jde o skutečnou královnu dramatu. Tato žena je velmi citlivá a dokáže ji urazit doslova každá maličkost. Pláče bez příčiny a bez něj neprojde sotva den. Když se po boji zdá všechno v pořádku, ukáže se, že není. Všechny výčitky skrývá hluboko ve svém srdci a dává je ven při první příležitosti.

BERAN

Všechno je v pořádku, pokud je… v pořádku. Pokud se jí dostanete pod kůži, podporuje vás a ve všem vám pomáhá. Je velmi energická a pracovitá. Vždy dává rady a dobré nápady. Bohužel někdy zapomíná na určité hranice. A tak místo pomoci jednoduše do všeho zasahuje. Kromě toho, pokud jí to vzpomenete, povede to jen k problémům… Velmi bolestivé.

PANNA


Pevné pouzdro. Žárli, že přichází o milované dítě. Budete jejím nepřítelem číslo jedna… Tato žena udělá cokoliv, aby s vámi soutěžila a… vyhrála. Stále vám bude připomínat, že své dítě zná mnohem lépe než vy. To není všechno. Určitě udělá vše pro to, aby ovládala váš život až do konce.

RYBY

Nezasahuje do života mladší generace a snaží se nevnucovat svoji vůli. Problém s ní je úplně jiný. Lidé ve znamení Ryby jsou velmi citliví. Proto je taková tchyně velmi náchylná na deprese a úzkosti. Pokud by hledání důvodů smutku bylo sportem, vyhrála by všechna mistrovství. Opravdu. Navíc se opravdu velmi ráda lituje. Bohužel takové výkyvy její nálad silně ovlivňují její vztah k okolí. Třeba ji velmi utěšovat.

ŠKORPION

Tchyně Štír je neskutečně žárlivá a majetnická. Pokud máte pevný charakter a jste cílevědomý člověk, taková tchyně bude ještě těžký oříšek, ale nakonec si to můžete rozmyslet. Pokud nakreslíte hranici, čáru, můžete si být jisti, že jí ublížíte až do morku kostí.

Co si o tom myslíte? Napište svůj názor do komentářů!

Sdílejte tento příspěvek i se svými přáteli!