Známý fotograf Jan Saudek překvapil zprávou, že se mu narodilo další dítě: „Mám teď na Slovensku dítě“
Novinkov.cz

Dnes má svátek Zlata, zítra AndreaZnámý fotograf Jan Saudek překvapil zprávou, že se mu narodilo další dítě: „Mám teď na Slovensku dítě“

Publikováno 1. 7. 2021
Autor:
+ 6 fotek+ 6 fotek

Český umělecký fotograf a malíř Jan Saudek se poprvé po dlouhé době objevil na veřejnosti, přišel do prodejny České mincovny. Tam fotograf pokřtil pamětní medaile a rozdával autografy. Píše o tom Super.cz.

Jan Saudek je známý fotograf, kterého zná mnoho lidí po celém světě. Mnozí však vědí i o jeho milostných avantýrách.

Asi bude těžké spočítat, kolik má dětí. Jsou mezi nimi i ti, kteří už jsou v důchodu nebo ti, kteří jsou ještě dost mladí. Podle jeho slov někteří z nich dokonce ukončili život sebevraždou. Fotograf si vzpomněl, že jedné své dceři koupil čtyřpatrovou vilu a pak v ní bylo plno malých dětí. Bylo pro něj velmi zábavné dívat se na všechny ty malé děti, protože jsou ještě tak blbé.

Zároveň si uvědomuje, že nějaký starý dědeček je vůbec nezajímá, protože kdysi byl stejný jako oni. Jan Saudek měl 13. května 86. narozeniny. Je ženatý a s manželkou Pavlínou se jim narodili tři potomci. Jejich nejmladší dcera se jmenuje Josefína a je jí nyní šest let.

„Mám teď na Slovensku dítě, Jonatána, před týdnem mu bylo půl roku,“ přiznal Jan Saudek pro Super.cz. Další dítě s manželkou už ale neplánuje. Nyní se také rozhodl začít malovat. Podle svých slov v tom má i štěstí a je určitě rád. Sice si v tomto věku myslel, že si odpočine, ale přesto je rád, že ještě vydělává.

Dodal, že nyní pracuje v průměru 10 hodin denně a říká, že je to určitě dobře, protože potřebuje živit 18 lidí.

Podívejte se do galerie níže.Doporučené k přečtení: