Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se ROZEŠLI! Takhle se modelka k situaci vyjádřila

Publikováno 3. 9. 2023
Autor:

To, o čem si šeptali i vrabci na střechách, se stalo skutečností. Agáta Hanychová (38) poprvé přiznala rozchod s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54), s nímž má dceru Rozárku. Rok a půl trvající vztah je nyní minulostí.

Bývalá modelka a influencerka Agáta Chanychová na sociálních sítích oznámila rozchod s podnikatelem Jaromírem Soukupem. „Náš vztah je minulostí,“ oznámila na svém Instagramu. Uvedla také, že rozchod byl přátelský a že se se Soukupem rozešli „jako přátelé a rozumní lidé“. V příspěvku také uvedla, že se k tomu nebude dále vyjadřovat. „Beru to jako životní prohru, za kterou si můžeme oba,“ dodala.

Foto: instagram.com

O rozchodu slavného páru se ve společnosti mluví už dlouho. Pár však oficiálně nic nepřiznal až do této neděle, kdy Chanychová na svém instagramovém profilu zveřejnila zprávu, v níž spekulace potvrdila.

Influencer se minulý pátek vrátila ze Španělska se svými dcerami Miou a Rozárkou, jejichž otcem je Soukup. Téměř celé léto strávila v Marbelle, kde si užívala slunečné týdny.

Foto: instagram.com

Předpoklady o krizi ve vztahu se objevily již dříve. Někteří předplatitelé se novinářky ptali, zda je Soukupová s nimi v zahraničí, ale ta na takové otázky odpovídala jen stručně s tím, že je příliš zaneprázdněná v České republice.


Foto: instagram.com

Když její pobyt na jihu Španělska skončil, naznačila, že se těší na návrat domů. Spekulace o možném rozchodu s mediálním magnátem nakonec potvrdila prostřednictvím Instagramu. „Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozešly a my jdeme opět každý svou cestou,“ oznámila a dodala, že je to pro ni velmi bolestné.

„Není pro mě snadné o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat, že spolu jako pár nepůjdeme dál. Rozešli jsme se jako přátelé, rozumní lidé, kteří dospěli k závěru, že k sobě nepatříme,“ napsala. Dodala, že se oba starají především o dceru Rozárku, pro kterou chtějí to nejlepší.

Foto: instagram.com

Zároveň Soukupovi poděkovala za to, že spolu strávili čas jako pár a že se mohli stát rodiči. „Navždy budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako úžasný otec,“ zdůraznila.