Akční herec Will Smith výrazně přibral! Proč ho jeho vůle k životnímu stylu opustila a co slibuje?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Soběslav, zítra Roman

Svátek má Soběslav, zítra Roman


Akční herec Will Smith výrazně přibral! Proč ho jeho vůle k životnímu stylu opustila a co slibuje?

Publikováno 10. 5. 2021
Autor:

+ 8 fotek+ 8 fotek

Herec Will Smith (52) se vždy chlubil svými svaly v celé řadě filmů, kde se objevoval často bez trika. Období Koronaviru a méně práce s jeho tělem udělalo obrovské změny, herec z nudy jedl a přiznal se, že na sebe není vůbec pyšný. Veřejně se pochlubil fotografií, na které ukazuje, jak výrazně přibral. 

Will Smith je herec, který chtěl ukazovat své pevné vypracované tělo v mnoha akčních filmech. Kdyby nenastala žádná pandemie, Smith jí dále zdravě a cvičí, místo toho ale rapidně přibral a vůle k životnímu stylu ho opustila. 

„Budu k vám upřímný. Jsem v nejhorší kondici za celý život,“ napsal Will Smith k fotografii, kterou sdílel na svém Instagramu, na které se vystavuje jen ve spodním prádle a mikině. Fanoušci mu to nechtěli sežrat, a tak ho v komentářích obviňovali, že jen nafoukl břicho a hraje to na ně. Herec na to ale přidal důkaz ve formě videa. 

Na videu herec ukázal celou svou postavu dokonce i záhyby na bocích. „Tohle tělo mě protáhlo pandemií a nespočtem dní strávených ve spíži. Své tělo miluji, ale chci se cítit lépe. Už žádné půlnoční muffiny! Dostanu se do nejlepší formy svého života,“ slíbil fanouškům Smith. 

Will se nikdy nezastavil, práce po něm vyžadovala pořád kondici. „Když jsem se musel skutečně napumpovat, trávil jsem v posilovně i dvě hodiny denně. Každý den jsem cviky střídal a volno jsem si dával jen jednou v týdnu,“ vysvětluje herec magazínu Men’s Journal. Pravděpodobně se Will Smith chce k posilování a udržování si kondice vrátit.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.