Artur Štaidl měl u tvorby seriálu Iveta jednu podmínku: Tohle prozradil režisér

Publikováno 10. 5. 2024
Autor:
Foto: youtube.com/Koláž: novinkov.cz

V tichých a klidných kulisách filmového průmyslu se schyluje k velké události. Režisér, scenárista a producent, Michal Samir, se chystá uvést na světlo světa svůj poslední projekt – seriál s názvem „Iveta“. Tato novinka bude brzy dostupná pro diváky platformy Voyo, kteří se mohou těšit na nezapomenutelné zážitky a dobrodružství.

Tento projekt není pouhým dílem jednoho muže, ale společným tvořením Michala Samira a Artura Štaidla, jediného syna legendární zpěvačky Ivety Bartošové. Samir o tomto spojení promluvil v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, kde se rozehrálo vzrušující drama a dobrodružství.

Plány na tento seriál nebyly jednoduché a překonání překážek vyžadovalo spoustu odvahy a odhodlání. Michal Samir měl původně v plánu natočit seriál o jeho vlastní matce, avšak osud mu přál spojení s Arturem Štaidlem a výsledek je více než působivý.

Foto: youtube.com

Setkání režiséra Michala Samira a Artura Štaidla bylo jako setkání dvou světů. Po chvíli vzrušující a emotivní konverzace si oba muži uvědomili, že mají společné cíle a vášeň pro tvorbu. Michal odhalil Arthurovi svou skrytou touhu natočit seriál o jeho matce, ačkoliv nebyl jejím fanouškem v klasickém slova smyslu.


Pravda, kterou Michal Samir vnímá jako klíčový prvek v umění, byla klíčovým tématem jejich diskuse. Artur, se svým právnickým pozadím, vnímal tento proces trochu jinak, ale nakonec se oba muži shodli na jednom zásadním bodu – že příběh Ivety Bartošové si zaslouží být vyprávěn.

Poutavý vývoj jejich spolupráce nakonec vedl ke společnému rozhodnutí o konečném obsahu seriálu. Artur měl jasnou představu o posledních dílech seriálu, která byla respektována a začleněna do závěrečné podoby projektu.

„U třetí série mi jednou jedinkrát řekl, že ví, že to bude složité, ale o jednu věc mě prosí, ať je jeho máma vždycky zobrazena důstojně a ve vší ohleduplnosti i přesto, že tam byly momenty, kdy to tehdy úplně důstojné být nemuselo,“ cituje Michal Samir slova Artura Štaidla.

Foto: youtube.com

Tak se tedy blíží doba, kdy budou diváci moci zakusit nevšední příběh Ivety Bartošové prostřednictvím objektivu kamer a dovedné režie Michala Samira. Tento projekt není pouze o tvorbě, ale o spojení dvou silných osobností, které společně vytvářejí něco, co bude mít dlouhodobý dopad na diváky.

Brzy se tedy otevřou brány do světa Ivety, kde se střetává minulost se současností a kde se otevírají emoce a dobrodružství, které jen málokdo dokáže obdivovat. Sledujte tento unikátní projekt a nechte se unést do magického světa Ivety Bartošové.