Bára Basiková se podělila o fotky z luxusního resortu na Zanzibaru

Publikováno 14. 6. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com/ koláž:novinkov.cz

Bára Basiková, populární česká zpěvačka, nedávno zveřejnila na svých sociálních sítích fotografie z exotické dovolené na Zanzibaru, které její fanoušky naprosto uchvátily. Zpěvačka, známá spíše sdílením momentů ze svého profesionálního života, se tentokrát rozhodla poodhalit kousek svého soukromí.

Její odvážné snímky v plavkách z luxusního resortu vyvolaly vlnu nadšených reakcí a obdivu. Jaké zážitky si Bára na Zanzibaru užívá? A jaké reakce vyvolaly její fotografie mezi fanoušky?

Bára Basiková, oblíbená česká zpěvačka, se nedávno pochlubila fotografiemi z exotické dovolené na Zanzibaru, na kterých je vidět pouze v plavkách. Tento nezvyklý pohled na ni vyvolal mezi jejími fanoušky vlnu obdivu. Obvykle sdílí momenty ze svého profesionálního života, ale tentokrát se rozhodla poodhalit část svého soukromí.

Na sociálních sítích Bára sdílela snímky z luxusního pětihvězdičkového resortu, kde tráví svou dovolenou. „Existuje opravdový ráj na zemi,“ napsala k fotce, na níž pózuje v bílých šatech na schodech. Tento resort nabízí nejen možnost relaxace na bílých plážích, ale také koupání v průzračném moři, což si Bára viditelně užívá.

Další sdílená fotografie zpěvačky ji zachycuje ve dvoudílných černých plavkách. Fanoušci rychle reagovali nadšenými komentáři. Jeden z nich jí napsal: „Panička jak lusk,“ zatímco jiný přidal radu ohledně plavek: „Více zaříznout plavky.“ Fotografie, na které je zpěvačka zezadu, vzbudily velký ohlas a obdiv.


foto: instagram.com

Bára Basiková nedávno v rozhovoru pro Super.cz přiznala, že nemá nového partnera. „Nemám nového přítele, je to jenom kamarád, se kterým se vídáme,“ uvedla zpěvačka. I přesto její fanoušci nešetří komplimenty. Pochvaly na její postavu přicházely nejen od mužů, ale také od žen. „Nádherná,“ napsala jedna z fanynek. Další přidala: „Tak charismatická žena, krásná.“

Zasloužený odpočinek po náročné sezóně

Dovolená na Zanzibaru je pro Báru zaslouženým odpočinkem po náročné pracovní sezóně. Tento ostrov v Indickém oceánu je známý svými bílými plážemi, korálovými útesy a bohatou historií. Luxusní resorty, jako je ten, kde Bára pobývá, nabízejí prvotřídní služby a komfort. Zanzibar se stává stále oblíbenější destinací pro turisty z celého světa, kteří hledají únik z každodenního shonu.

foto: instagram.com

Bára Basiková se na své sociální síti podělila nejen o krásné momenty, ale také inspirovala své sledující k tomu, aby si užívali života naplno. Její odvážné fotky ukazují, že sebevědomí a pozitivní přístup k životu jsou klíčem k šťastnému životu.