Dara má stejný problém jako já, řekla Agáta Hanychová na účet zpěvaččiny plastické operace

Publikováno 8. 5. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com/ koláž: novinkov.cz

V posledním týdnu se stala hlavním tématem českého a slovenského showbyznysu estetická operace obličeje populární slovenské zpěvačky Dary Rolins. Téma vyvolalo bouřlivé diskuse, přičemž zpěvačka se po zákroku, provedeném italským specialistou, na nějaký čas stáhla z veřejného života a sociálních sítí. Po svém návratu se však setkala s vlnou kritiky od veřejnosti.

„Jsem zpět. Pomalu se vracím do reality. Můj dočasný detox od sociálních sítí a celkového pracovního kolotoče byl dost přirozený a navíc podmíněný estetickým zákrokem, který taktéž podléhá procesu rekonvalescence,“ napsala Dara Rolins na svém Instagramu. Tento post okamžitě vzbudil reakce jejích fanoušků a sledujících.

foto: instagram.com

Kritiku zpěvačky dále prohloubily komentáře známých osobností Agáty Hanychové a Ornelly Koktové ve svém podcastu. Koktová poznamenala, že Rolins po zákroku vypadá „jako malý a blonďatý Vietnamec,“ a dodala, že by si měla „udělat nový pas, až někam pojede“.

foto: instagram.com

Hanychová se zaměřila na obecný problém, kterým je neschopnost žen stárnout s grácií: „Já jsem neviděla žádný rozdíl. Je pravda, že když si mi ukázala fotky před a po, tak je problém, když ty ženské neumí stárnout.“

Obě ženy se shodují, že klíčem je umírněnost ve všem, včetně estetických zákroků. Hanychová sdílela i osobní zkušenosti s botoxem a plánovanou operací víček, což připisuje nedostatku sebevědomí, stejně jako v případě Rolins.