Dlouhé měsíce v slzách: Patricie Pagáčová odhaluje, proč její manželství skončilo krachem

Publikováno 2. 6. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com

Patricie Pagáčová, známá herečka, která oslnila mnohé svým talentem, nyní čelí bouřlivým událostem ve svém soukromém životě. Po dlouhém roce plném spekulací a tajemství přiznává, že její manželství s Tiborem Pagáčem je u konce. Navzdory všem snahám o záchranu vztahu se nepodařilo udržet rodinnou harmonii a pár oznámil svůj rozchod těsně před třetími narozeninami jejich dcery Bibiany.

Co vedlo k této zásadní změně? Jaká byla pravda za obviněními z nevěry? Jak se Patricie vyrovnává s rozvodem a jaké má plány do budoucna?

Rok plný spekulací

Patricie Pagáčová, i přes úspěchy na profesní dráze, procházela těžkým obdobím v osobním životě. Loni v létě se začaly objevovat první náznaky, že její manželství s Tiborem Pagáčem prochází krizí. Tyto spekulace byly zpočátku považovány za pouhé pomluvy. V září 2023 Pagáčová prohlásila, že je všechno v pořádku a že zvěsti o problémech v jejím manželství jsou jen výmysly nepřejících lidí.

„Dokonce klesl tak hluboko, že za Páťou jezdil v autě a sledoval ji, jestli náhodou nemá rande,“ řekl nám zdroj z Tiborova okolí.

Manžel Patricie, Tibor Pagáč, byl údajně přesvědčen, že jeho žena má poměr s vlivným producentem, který jí zajišťoval pracovní příležitosti. Tato podezření vedla až k tomu, že ji sledoval ve snaze najít důkazy. Přes veškeré snahy však nebyl schopen svá podezření dokázat.


„Byl přesvědčený o tom, že jeho žena randí s vlivným producentem, který jí dohazuje práci na Primě,“ doplnil náš informátor.

foto: instagram.com

Paparazzi a mediální tlak

Další komplikací bylo to, že o údajném románku se šuškalo i mezi kolegy v branži a paparazzi ji neustále sledovali. Přes všechny tyto obtíže Pagáčová tvrdila, že svého muže nikdy nepodvedla.

„Svého muže jsem nikdy nepodvedla. Že se něco vykládá, vím, vím i to, kdo to vykládá a proč, ale bohužel s tím nic moc nezmůžu. Budu věřit v karmu,“ řekla nám k tomu Patricie před osmi měsíci.

Letos v lednu sdílela herečka fotografii, na které pláče, což bylo jasným signálem, že její osobní život není v pořádku. V květnu potvrdila, že s Tiborem žijí odděleně a že plánují rozvod. Přes veškerou snahu zachránit vztah, který procházel složitou zkouškou, se dvojici nepodařilo dosáhnout smíru.

Patricie Pagáčová prožila velmi náročný rok plný spekulací, obvinění a osobních bojů. Přestože se jí nedařilo v soukromém životě, její profesionální kariéra stále kvete.