Ewa Farna se rozhodla pro radikální změnu účesu

Publikováno 10. 6. 2024
Autor:
Foto: instagram.com / Koláž: novinkov.cz

Ewa Farna překvapila své fanoušky radikální změnou účesu. Zpěvačka omládla a reakce fanoušků jsou více než pozitivní. Co stálo za jejím rozhodnutím a jaký je nový styl oblíbené zpěvačky?

Ewa Farna překvapila své fanoušky

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna opět dokázala, že se nebojí změn. Tentokrát všechny šokovala radikální proměnou svého účesu. Svou bujnou hřívu výrazně zkrátila a po dlouhé době se vrátila k ofině. Reakce na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat. “Kočka jako blázen,” shodují se lidé.

Radikální změna účesu

Ewa Farna svým sledujícím zcela vyrazila dech. Na sociálních sítích se pochlubila novou vlasovou proměnou. Svou bujnou hřívu výrazně zkrátila a opět si pořídila ofinu, kterou nosila před několika lety. Fanoušci dávají její změně velký palec nahoru a shodují se, že zpěvačka výrazně omládla.


Foto: instagram.com

„Ano, jsem to já,” napsala zpěvačka k videu. V tu ránu, co zpěvačka příspěvek přidala, se s reakcemi roztrhl pytel. „Je to fakt pecka. Kočka jako blázen,” napsala Jitka. „Wow, tohle vám opravdu sluší mnohem více. Za mě jednoznačně změna k lepšímu,” napsal Ivo. „Ty vlasy jsou skvělé,” chválí i Martina.

Fanoušci jsou nadšení

Podle mnohých zpěvačka omládla. “Tak tohle vám tak sluší! Pořád vypadáte jako ta malá Ewa. To snad není možný, vy vůbec nestárnete,” lichotí Lenka. „Znovu patnáct,” shoduje se i Jana. Někteří si na změnu však nemohou zvyknout. „Máš nový vlasy, musím si zvyknout,” napsala Bára. „Já taky,” reagovala s humorem zpěvačka.

Ewa Farna se postupem času naučila mít ráda samu sebe takovou, jaká je, a nosit to, v čem se cítí nejlépe, nehledě na názor ostatních. “Já jsem potřebovala mít prostě ten prostor, abych slyšela, co potřebuji já. Co mně říká ta Ewa. Prostě v čem já se cítím dobře. Já jsem to nechtěla dělat pro jiný lidi a nechtěla jsem to dělat proto, aby tady byla další jakoby ideální holka na obálce,” uvedla v podcastu Čestmíra Strakatého.

Foto: instagram.com

Ewa Farna: Omládla a září

Tato změna účesu však není jen estetickým rozhodnutím, ale také symbolem jejího vnitřního růstu a sebeuvědomění. Ewa se naučila naslouchat sama sobě a dbát na to, co je pro ni důležité. Nový účes tak může být vnímán jako odraz jejího nového, sebevědomějšího já.

Fanoušci jsou z nové Ewy nadšení a zpěvačka dokazuje, že změna může být nejen pozitivní, ale také inspirující. Jak se bude Ewa Farna vyvíjet dál a jaké další změny nám přinese?