Fotky ze svatby Bohuše Matuše (47) s Lucinkou, která v tentýž den oslavila i 18. narozeniny!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Zuzana, zítra Klára

Svátek má Zuzana, zítra Klára


Fotky ze svatby Bohuše Matuše (47) s Lucinkou, která v tentýž den oslavila i 18. narozeniny!

Publikováno 24. 5. 2021
Autor:

+ 37 fotek+ 37 fotek

Konečně už měl Bohuš Matuš (47) tu možnost a vzal si svou milovanou mladičkou Lucii Palkaninovou (18). Kouzelná svatba byla speciální hned dvakrát, ke svatbě rovnou oslavila své osmnácté narozeniny. Pár společně se svojí dcerou Natálkou uspořádal raut v zábavním parku Krtkův svět, který se nachází v Dolních Měcholupech. Bohuš je známý také svým šátkem, který na svatbě díky svým vytetovaným vlasů odhodil. 

 „Máme kolem sebe krásné lidi, které máme rádi,“ zaradoval se Bohuš Matuš těsně před obřadem pro ŽivotvČesku.cz. Už ve dvě hodiny odpoledne si v zábavním parku totiž řekli ano. Na prvních fotografií můžeme vidět těsně před obřadem velmi natěšeného ženicha. „Jsem nervozní, ale těším se. Ještě jsem ji neviděl, takže jsem zvědavý, jak bude krásně vypadat,“ svěřil se pro ŽivotvČesku.cz pár minut před obřadem zpěvák.

Kvůli striktním omezením mohlo přijít na svatbu jen několik lidí. Mezi hosty patřila například Kateřina Brožová, Daniel Hůlka, Milan Peroutka, Magda Malá, producent Oldřich Lichtenberg z divadla Broadway nebo další producent Petr Tomeček, který dal dvojici jako svatební dar nové auto. I přes špatné počasí si velký den Bohuš a Lucinka velmi užili.

Lucinka si ponese dceru Natálku k obřadu,“ svěřil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz už před časem. Dcera byla oblečená do růžova, měla květinovou čelenku a vypadala jako sladký bonbónek. Bylo vidět, že si na takto velkém dnu dali velmi záležet. Ve světlých odstínech byla laděná květinová výzdoba a svatební dort. Nevěstě to opravdu hodně slušelo a hosté se ji nemohli vynadívat. Na svatbu si vybrala nádherné bělostné šaty, které doplnila ne úplně výrazným líčením a zvolila nakonec jednoduchý účes.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.