Helena Vondráčková se pochlubila svým soukromím. Takhle si žije v luxusním domě

Helena Vondráčková se pochlubila svým soukromím. Takhle si žije v luxusním domě

Publikováno 12. 1. 2023
foto: facebook.com

Helena Vondráčková je aktivní na svých sociálních sítích, ale nejčastěji zveřejňuje snímky z koncertů nebo něco, co se týká její práce. Čas od času ale legendární zpěvačka fanouškům ukazuje i místa, kde bydlí nebo kde ráda tráví dovolenou. Vánoční svátky strávila ve svém domě v Řitce.

Zpěvačka žije v dvoupatrovém domě se svým manželem Martinem Michalem a domácími mazlíčky, konkrétně s kočkou a německým ovčákem.

Nechybí tam krb a houpací křeslo, je to skvělé místo, kde může umělkyně se svým manželem trávit zimní večery. Ale o Vánocích vypadá její dům zvláštně.

Na svém Instagramu už dříve zveřejnila fotografie, na kterých jsou vidět krásné vánoční dekorace. „Na vánoční výzdobu jsem byla zvyklá už odmalinka, maminka zdobila kde co,“ řekla Helena Vondráčková pro portál ŽivotvČesku.cz.

Když už bydlela v Praze, vozila mamince hezké dekorace a ozdoby. Proto i teď chce, aby její dům během svátků vypadal krásně.

V létě Helena Vondráčková a Martin Michal rádi odpočívají na hausbótu. Na své „chalupě“ na Slapech strávili i poslední víkend, protože jim to umožnilo teplé počasí.