Herec a bavič Oldřich Kaiser se zbavuje své chalupy. Chce za ni 6 milionů. Takhle útulně vypadá zevnitř

Herec a bavič Oldřich Kaiser se zbavuje své chalupy. Chce za ni 6 milionů. Takhle útulně vypadá zevnitř

Publikováno 26. 3. 2024
foto: youtube
foto: youtube/ koláž: novinkov.cz

Významný český herec a bavič Oldřich Kaiser, který je veřejnosti známý nejen svými výjimečnými hereckými výkony, ale i specifickým smyslem pro humor, se rozhodl prodat svou chalupu na Liberecku, kterou v minulosti zdědil a následně si ji podle svého vkusu upravil. Tato nemovitost, jíž se stal částečným majitelem v roce 2002 a později, v roce 2007, díky darovací smlouvě, i jejím jediným vlastníkem, je nyní na trhu s cenovkou 6 milionů korun.

Srdcová záležitost plná barev

Jedná se o chalupu postavenou v roce 1780, kterou Kaiser přetvořil do její současné podoby s charakteristickou modrou omítkou, která však nebyla všemi sousedy přijata s nadšením. Tato výrazná změna vyvolala dokonce pozornost památkářů, kteří vyjádřili obavy, že modrá barva narušuje historickou autenticitu stavby. Přestože se chalupa nenachází v chráněné oblasti a Kaiser se tak vyhnul případným sankcím, rozhodl se chalupu prodat.

Zázemí plné inspirace a kreativity

Roubenka nabízí čtyři místnosti, z nichž jedna se nachází v podkroví. V přízemí se nacházejí dva sklípky s klenutým stropem, které jsou přístupné z venku, a také garáž poskytující dostatek prostoru pro uskladnění. Podle inzerátu na iDNES reality byla tato chalupa místem, kde Kaiser relaxoval a hledal inspiraci pro svou práci. V ní také společně s Jiřím Lábusem vytvořili několik svých legendárních scének.

I když prodej této chalupy může být pro Kaisera emocionálně náročný, jeho rozhodnutí přináší jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají nemovitost s bohatou historií a osobitým šarmem. Cena 6 milionů korun odráží nejen její hodnotu, ale i jedinečný příběh, který se s ní nese.