Je až neuvěřitelné, ke komu Agátiny rodiče přirovnávají! Ukázala 36 let starý snímek!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Soběslav, zítra Roman

Svátek má Soběslav, zítra Roman


Je až neuvěřitelné, ke komu Agátiny rodiče přirovnávají! Ukázala 36 let starý snímek!

Publikováno 10. 5. 2021
Autor:

+ 10 fotek+ 10 fotek

Agáta Hanychová, která je známá jako modelka a influencerka, oslavila své 36. narozeniny. Společnost při této oslavě jí dělali její nejbližší. Tuto příležitost využila k zveřejnění své fotky z dětství. Nebyla to jen tak obyčejná fotka, její odběratelé donutila se na touto fotkou velmi pozastavit. Je až neuvěřitelné, ke komu Agátiny rodiče přirovnávali.

Agáta Hanychová (36) si oslavu narozenin pořádně užila. Společně ji strávila se svými rodiči, tedy s herečkou Veronikou Žilkovou (59) a jejím bývalým mužem Jiřím Hanychem (62), se svými sourozenci, se svými dětmi, a dokonce i s expřítelem. Po Agáty rozchodu s manželem Jakubem Prachařem (37) je modelka od této doby známá, že své partnery střídá tzv. jako ponožky. Na této oslavě šlo ale o fotbalistu Miroslava Dopitu (36), se kterým má Agáta syna Kryšpána.

„Děkuju… bylo to boží. No a teď už blíže ke čtyřicítce, to je šílený,“ napsala bývalá moderátorka show Máma nad věcí ke sbírce fotek z rodinné párty, co sdílela na sociálních sítích. Zveřejnila několik fotek, ale především její fanoušky zaujali dvě konkrétní. Jednalo se o fotku, na které byla Agáta jako miminko společně s jejími rodiči a o fotku, kterou napodobila po neuvěřitelných 36 letech, a to v úplně stejné pozici. Tyto dvě povedené fotky dosáhly více než 12 tisíc „lakjů“.

Po tímto příspěvkem z oslavy se roztrhl pytel s komentáři. Agátiny fanoušci se nejvíce opakovali s otázkou: „Agi, tvůj otec je princ Charles?“. Zaznělo zde také, že nejenom Hanych, známý režisér, vypadá jako následník britského trůnu, ale i její maminka prý dříve vypadala jako bohužel už zesnulá princezna Diana (†36).

Bylo to díky objemnému účesu z 80. let? Na názoru, že její rodiče jsou jako princ Charles a princezna Diana se shodla většina followerů Agáty. V Galerii níže se můžete přesvědčit, jestli Vám to také tak přijde nebo ne.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.