Krásná Jennifer Lopez se pochlubila dcerou a maminkou! Mají krásu v genech?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Soběslav, zítra Roman

Svátek má Soběslav, zítra Roman


Krásná Jennifer Lopez se pochlubila dcerou a maminkou! Mají krásu v genech?

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 11 fotek+ 11 fotek

Jennifer Lopez (51) zveřejnila fotku se svou krásnou dcerou a maminkou. Nejde zde pochybovat, že by krásu neměli v rodině. V nedávné době na koncertě zpěvačka dokonce ukázala své dokonalé tělo ve velmi odvážném kostýmku. Celému světu tak ukázala, že i přestože odmítla pokračovat v zásnubách, tak nemá čas na to smutnit.

Krásu má v krvi

Jennifer Lopez se na svých sociálních sítích pochlubila s rodinným snímkem, na kterém se zviditelňuje se svou dcerou Emme (13) a maminkou Guadalupe (75). Hned na první pohled je poznat, že krásu mají hluboko v genech. „Krása nemá žádnou záruční lhůtu,“ doplnila pod svoji fotku Jennifer, s tím, že svou grácii zdědila po své mamince. Ke kráse prý také pomáhá tvrdá dieta, a zpěvačka dokonce vyřadila ze svého jídelníčku cukr i kofein.

Snoubenec jí nechybí

S maminkou se Jennifer ukázala i na pódium. Tento moment se stal na koncertu Vax live, který podporuje boj proti covidu. Během vystoupení zpěvačka prostříhala až 4 kostýmy, díky kterým se ukázala jako velmi sexy žena. Nebylo vůbec k poznání, že by jí užíral rozchod se snoubencem Alexem Rodriguezem (45). Jejich svatba měla být uskutečněna loni v červnu v Itálii, ale tuto událost přerušil koronavir. A dopadlo to asi snad i dobře, protože spolu by po dobu karantény nevydrželi. Společně poté zjistili, že jejich vztah jim více vyhovuje jako kamarádský než partnerský.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.