Láska bez hranic: Jak Iveta Maurerová a americká zpěvačka LP zvládají vztah na dálku a plánují si založit rodinu?

Publikováno 15. 5. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com/ koláž: novinkov.cz

Láska na dálku může být výzvou pro mnohé, ale ne pro českou modelku Ivetu Maurerovou a její partnerku, americkou zpěvačku LP. Jak se jejich vztah vyvíjí, když jedna žije v Čechách a druhá ve Spojených státech? Co nového prozradila Iveta o plánech na společnou svatbu a založení rodiny? A jaký vliv mělo jejich setkání s Ivetinými rodiči na jejich vztah?

Modelka a bývalá královna krásy Iveta Maurerová se již delší dobu potkává s americkou zpěvačkou Laurou Pergolizzi, známou jako LP. V novém rozhovoru pro eXtra.cz Iveta otevřeně mluvila o svém vztahu, který kvete navzdory vzdálenosti. „Stále spolu randíme a jsem zamilovaná víc než kdy před tím,“ sdílela s úsměvem. Ačkoliv jejich vztah má charakter „na dálku“, Iveta se cítí spokojeně. „Myslím si, že to zvládáme hezky,“ vysvětlila.

Tento rok se LP častěji zdržuje v Praze, což oběma vyhovuje. „Děláme si plány maximálně dva měsíce dopředu,“ poznamenala Maurerová. Na svůj návratu do Ameriky se těší, stejně jako na další společné chvíle.

foto: instagram.com

Setkání Ivety s rodiči v Praze proběhlo v přátelské atmosféře. „Bylo to moc příjemné a krásné,“ vzpomínala. LP, která si zvykla obsazovat své partnerky ve svých videoklipech, do nich zahrnula i Ivetu. „Jestli se objevím i v dalších, to záleží na ní,“ řekla Iveta, která žárlivost mezi nimi popírá. „Ona je normálně nejmíň žárlivý člověk, jakého jsem snad kdy viděla,“ dodala s úsměvem.

foto: instagram.com

Nakonec Iveta neskrývá své nadšení z možnosti založení rodiny a svatby. „Rozhodně bych se tomu nebránila, ale ještě nechci vůbec předbíhat a řešit to. Myslím si, že máme ještě čas,“ prohlásila.