Lucie Borhyová chce udělat něco, co celé roky zapírala: proč se tak rozhodla?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Svatoslav, zítra Barbora

Svátek má Svatoslav, zítra Barbora


Lucie Borhyová chce udělat něco, co celé roky zapírala: proč se tak rozhodla?

Publikováno 29. 9. 2022

Lucii Borhyovou často vídáme v televizi, ale své soukromí si moderátorka pečlivě střežila a veřejnosti neukazovala. 

Je česká televizní moderátorka, která uvádí od roku 1999 Televizní noviny na TV Nova a od roku 2005 také magazín Víkend. Patří mezi nejznámější tváře televize Nova.

Krásna blondýnka si nepřála, aby někdo její potomky fotil nebo ukazoval v médiích. Nyní se to ale prý změní a Borhyová řekla, že již brzy své děti ukáže.

Dlouhodobě bylo známo, že moderátorka chrání soukromí svých dětí a nechce je nikomu ukazovat. Borhyová je tak držela dál od showbyznysu a říkala, že nechce, aby někdo fotky syna a dcery šířil v médiích.

Sama moderátorka občas děti ukazuje na sociálních sítích, ale na těchto snímcích není vidět jejich obličeje takže nikdo neví, jak doopravdy vypadají.

Před nějakou dobou Lucie Borhyová ale řekla, že syn Lukas a dcera Linda chtějí uplatnit se v umění a tím by si také moderátorka pomohla, protože plánuje prosadit se jako zpěvačka.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Její první písničku veřejnost má spatřit na Vánoce a v klipu by se Borhyová měla ukázat s dětmi.

„Nejspíš to tak bude. Oba rádi zpívají a má to být píseň pro radost,“ řekla moderátorka s tím, že by média nakonec mohla její potomky spatřit.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Děti si to prý také přejí, protože rádi zpívají a Borhyová doufá, že se vše povede. Linda je prý hodně talentovaná. Hraje na piano, tancuje a zpívá.