Manžel Patricie Pagáčové se vyjádřil k rozchodu s herečkou: Tohle jsou jeho překvapivá slova

Publikováno 17. 5. 2024
Autor:
Foto: instagram.com/Koláž: novinkov.cz

Herečka Patricie Pagáčová a její manžel Tibor Pagáč nedávno potvrdili, že jejich manželství skončilo. Tato zpráva vyvolala v médiích mnoho spekulací a pozornosti, ale pár se rozhodl otevřeně mluvit o své situaci.

Příběh Patricie a Tibora začal v květnu 2018, kdy se poprvé potkali. O rok později si řekli své „ano“ v romantických Brdech a v květnu 2021 přivítali na svět svou dceru Bibianu. Jejich šťastné chvíle zůstávaly ve stínu veřejného zájmu, dokud nedošlo k oznámení o jejich rozchodu.


I když už nežijí pod jednou střechou, Patricie a Tibor stále udržují slušný a respektující vztah. Jejich prioritou se stala jejich dcera Bibiana a oba se snaží udělat maximum pro její blaho.

Na rozdíl od mnoha slavných párů, kteří se rozhodnou skrývat své problémy, Patricie a Tibor se rozhodli přijmout realitu a otevřeně mluvit o svém rozchodu. Tibor dokonce prozradil pro server iDnes.cz: „Máme za sebou krásných šest let vztahu, ze kterého vzešla naše dcera Bibi. Bohužel nám to nevyšlo. Odcházíme od sebe bez nenávisti, ale v přátelském duchu a společné lásce k naší dceři.“

I přes svůj osobní život a vztah dokázala herečka Patricie Pagáčová zůstat profesionální a nadále se chce věnovat své kariéře. Její manžel Tibor Pagáč, pracující jako dramaturg a bývalý event manager, přesto čelí nové životní situaci s odvahou a klidnou myslí.


Celá situace kolem rozchodu Patricie a Tibora se stala tématem mnoha diskuzí a spekulací jak mezi fanoušky, tak mezi novináři. Nicméně oba si stále zachovávají důstojnost a respekt ke své minulosti společně. Jejich láska k jejich dceři Bibianě je pro ně prioritou a oba se snaží udělat vše pro její šťastný a vyvážený život.