Martina (32) a její extrémní proměna. Z blonďaté bělošky až po černošku s maxi balony
Novinkov.cz

Dnes má svátek Radek, zítra Leona


Martina (32) a její extrémní proměna. Z blonďaté bělošky až po černošku s maxi balony

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:
+ 12 fotek+ 12 fotek

Martina Big (32) se rozhodla, že provede extrémní změny na svém vzhledu. Po plastických operací si dokonce nechala změnit i rasu. Z tímto stálo ztmavení pleti, očí a změnit etnický původ v občance. Nyní se nazývá Malaika.

Vzhled jako Barbie?

Němka Martina (32) je původem běloška. V její 17 letech začala vztah a přítele si později i vzala. Její přítel byl povolání pilot a ona letuška. Poté ale v jejím životě nastaly veliké změny, a to ve vzhledu, protože chtěla vypadat jako Barbie. Líbily se jí hlavně disneyovské princezny, Pamela Anderson a Katie Price. Poté se jí zalíbily větší extrémy a jedinečnosti.

Poprsí velikosti Z

Se Svou postavou si blondýnka Martina nechala pohrát, a to až moc. Její poprsí připomíná spíše dva obří balóny, na které potřebuje podprsenku velikosti 70ZZZZ, a pyšní se svými největšími implantáty v Evropě. Při těchto změnách podstoupila i změnu rasy, pleti, vlasů, obočí a očí. Kvůli tomu si musela svůj pas i občanku proměnit za nový. Svůj etnický původ změnila na černošský. Dále se nechala pokřtít a přijala svahilské jméno Malaika Kubwa, které v překladu znamená velký anděl. Jak na to reagoval její manžel? Ten nezůstal pozadu a svůj vzhled nechal také změnit. Ze světlého blonďáka je z něj nyní opálená cvalík.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.