Milionový majetek, který zdědili synové Veroniky Žilkové. Tohle jim zanechal jejich otec

Milionový majetek, který zdědili synové Veroniky Žilkové. Tohle jim zanechal jejich otec

Publikováno 12. 1. 2023
foto: facebook.com

Veronika Žilková a Marek Navrátil tvořili manželský pár 17 let. Partnerům se narodili synové Cyril a Vincent. V roce 2016 zemřel jejich otec, stavební inženýr a jeho synové zdědili po něm majetek za miliony korun. To ale vyšlo najevo až po letech. Píše o tom portál Ženy.iPrima.cz.

Žilková a Navrátil se vzali v roce 1988. V roce 2005 se manželé rozvedli. Narodily se jim dvě děti, pak si ještě osvojili syna Honzu a dceru Markétu z dětského domova. Herečka měla z prvního manželství dceru Agátu. Manželé proto vychovali pět dětí.

Po rozvodu zůstali přáteli. S Navrátilem měla dobrý vztah i nejmladší dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická, kterou má s hercem, politikem a diplomatem Martinem Stropnickým.

Marek Navrátil nečekaně zemřel na jaře 2016, bylo mu 55 let. „Bylo to náhlé. Dostal mrtvici, převezli ho s krvácením do mozku do nemocnice a tam zemřel,“ řekla pro Blesk.cz Veronika Žilková.

Vincent Navrátil / Zdroj: youtube.com

Podle záznamu v katastru nemovitostí zdědili Cyril a Vincent po otci jeho dům v Praze. Server Blesk.cz informoval, že čistá hodnota tohoto domu je 10 327 771 Kč.

Jeho mladší syn Vincent zdědil i podíl (100 %) ve firmě svého otce MÁTA stavební práce s.r.o. Tento podíl lze odhadnout na 200 tisíc Kč, jde o základní kapitál. Kromě toho zdědil práva k bankovním účtům, z nichž měl za poslední rozloučení s tátou zaplatit přes 38 tisíc Kč.

Agáta Hanychová a Cyril Navrátil / Zdroj: FTV Prima

Předloni se Vincent rozhodl přepsat firmu na svého staršího bratra. Proč to udělal, zůstává neznámé.