Mladá maminka šokovala lékaře, miminko se stalo v nemocnici celebritou. Kolik vážilo a jak moc byl porod náročný?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Dobroslav, zítra Norbert


Mladá maminka šokovala lékaře, miminko se stalo v nemocnici celebritou. Kolik vážilo a jak moc byl porod náročný?

Publikováno 6. 5. 2021
Autor:
+ 10 fotek+ 10 fotek

Jednadvacetiletá Andy Cumberlandová z Astonu v Oxfordshire porodila šestikilové miminko. Lékaři si mysleli, že jde o dvojčata, ale opak byl pravdou. S velkým břichem přichází ale i logicky velké problémy a bolesti. 

Matka jí dala jméno Emilia, v břiše se pěkně roztahovala. Nikdo nemohl uvěřit tomu, jak má Andy velké břicho. Prvorodička už dva týdny přenášela, to už mělo být však po porodu. Porod trval necelých dvacet čtyři hodin a miminko nakonec přišlo na svět císařským řezem. „Lékaři si během těhotenství mysleli, že jde o dvojčata,“ říká pro deník Dailymail Andy. Lékaři si stáli za svým, až si Andy začala myslet, že bude mít dvojčata, ultrazvuk však ukazoval dítě jen jedno. „Chodívali jsme s mým břichem do supermarketů a hráli takovou hru. Schválně, jestli bude mít někdo narážku na mé břicho. A vždy tomu tak bylo,“ svěřuje se pyšná máma. 

Lékaři se s údivem smáli. Na svět přišlo pouze jedno velké miminko. 

„Byli jsme nakonec rádi, že se jedná jen o jedno dítě a že je zdravé,“ sděluje hrdá matka. Všechno oblečení, které měla Andy připravené pro svou dceru ji bylo samozřejmě malé. „V nemocnici byla celebritou, sestřičky se s ní fotily,“ vtipkuje Andy, jak známá byla její dcera hned po narození. 

Není to tak skvělé, jak se na první pohled zdá, zmiňuje i tu negativní stránku. Andy musela strpět velké bolesti. Kůže není tak elastická. Po břiše se jí začaly dělat velké strie, které se začínaly po větší námaze trhat, a dokonce i krvácet.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.