Mladší sestřenice jí přebrala milovaného muže. Klára Issová ale našla po letech klid a podělila se o něj se svými fanoušky

Publikováno 14. 4. 2024
foto: instagram.com / koláž: novinkov.cz

Přestože Klára Issová prožila bolestné období po rozchodu s Davidem Ondříčkem, s odstupem let se s těmito emocemi vyrovnala.

„Když se člověku nepodaří odpustit, nejvíc to ublíží jemu samotnému,“ sdělila Klára během rozhovoru o tomto náročném životním období.

Talentovaná herečka nedávno na televizních obrazovkách znovu prožívala podobné pocity jako v minulosti. V seriálu Zrada ztvárnila postavu zrazené partnerky. Nicméně, realita byla mnohem krutější než scénář – její osudový vztah rozdělila vlastní sestřenice, což Kláře přineslo roky hledání životní rovnováhy. Příběh mapuje její cestu k sebepřijetí.

Klára se narodila 26. dubna 1979 v Praze a vyrůstala v Zdibech. Její rodiče ji od mala směrovali k umělecké dráze, což ji přivedlo k dramatickému umění. Po setkání s významnou mentorkou Helenou Kostečkovou následovalo šestileté studium na Pražské konzervatoři, které úspěšně zakončila v roce 1999. Přestože se původně bránila natáčení své první pohádky, díky podpoře otce nakonec objevila svou vášeň pro herectví.


Již v šestnácti letech se objevila ve filmu Indiánské léto a získala nominaci na Českého lva. Od té doby si zahrála ve více než 40 rolích, ať už ve filmech, seriálech nebo na divadelních prknech.

V současnosti vyniká v seriálu Zrada, kde hraje roli doktorky Evy. Role zrazené manželky byla pro ni náročná nejen fyzicky, ale i psychicky. Přestože zradu zažila i ve skutečném životě, snaží se minulost nechat za sebou.

Ve svém vztahu s Davidem Ondříčkem, který začal na natáčení filmu Grandhotel, si Klára procházela složitým obdobím, kdy po pěti letech zjistila, že David má vztah s její mladší sestřenicí. Po letech bolesti se Klára rozhodla minulost pustit a v roce 2017 se objevila na filmovém festivalu v Karlových Varech spolu s Marthou a Davidem.

Klára se nyní soustředí na svůj osobní život, v němž si užívá samostatnosti a sebepoznání. I když se v show 7 pádů Honzy Dědka zmínila o svých občasných samomluvách, zdá se, že se snaží najít klid a štěstí ve své vlastní společnosti.