Na dovolenou vyrazila Mahulena Bočánová (57) bez své autistické dcery. Tohle vzkázala

Publikováno 15. 4. 2024
foto: instagram.com / koláž: novinkov.cz

Známá česká herečka Mahulena Bočanová si vybrala chvíle klidu a odpočinku na dovolené, kterou tentokrát trávila bez své autistické dcery. Tento krok přichází po náročném období, které Mahulena strávila pečováním o svou dceru a plněním profesních závazků.

„Potřebovala jsem si odpočinout, načerpat nové síly a jen tak nechat starosti za sebou,“ sdílí herečka se svými fanoušky na sociálních sítích. Její dovolená byla plná slunce, relaxace a chvil strávených s přáteli, kteří ji doprovázeli na cestě za odpočinkem.

Vzácné momenty klidu byly pro Mahulenu zaslouženým oddechem. „Je důležité najít čas i na sebe,“ připomíná herečka, která je jinak známá svým neustálým zapojením do aktivit souvisejících s podporou osob s autismem. Mahulena Bočanová je často vidět na charitativních akcích a v kampaních zaměřených na pomoc lidem s tímto onemocněním, což odráží její hluboký osobní zájem a angažovanost.

Tato dovolená nebyla jen o odpočinku, ale i o přemýšlení nad budoucími projekty a o plánování dalších kroků v osobním i profesním životě. Mahulena zvažuje nové role a možnosti, jak efektivněji podporovat svou dceru a celou autistickou komunitu.


Dovolená sice skončila, ale energie a inspirace, které Mahulena načerpala, s ní zůstanou dlouho po návratu domů. Je připravena čelit novým výzvám s obnovenou silou a optimismem.