Nech už otce na pokoji! Dcera Dominika se kvůli TOMUTO ostře pustila do Ivany Gottové

Nech už otce na pokoji! Dcera Dominika se kvůli TOMUTO ostře pustila do Ivany Gottové

Publikováno 22. 7. 2023
foto: facebook.com

Ivana Gottová opět rozzuřila dceru legendárního zpěváka. Může za to umělá inteligence…

Ivana Gottová (47) si pro fanoušky legendárního zpěváka Karla Gotta k jeho nedožitým 84. narozeninám připravila překvapení. Představila jeho autobiografii, ve které byl pomocí umělé inteligence obnoven zpěvákův hlas. To se velmi dotklo jeho dcery Dominiky Gottové (50), která se už léta neumí zařadit do normálního života.

Dominice se oživení otcova hlasu moc nelíbí.

 “Ivana by měla nechat tátu spát. Když jde o jeho písně či programy, to mi nevadí. Ale tohle? Proč se snaží oživovat jeho hlas? Proč to dovolila? Píší mi lidé na Facebooku, že se jim to nelíbí. Prý bychom měli tátu nechat odpočívat,“ řekla nejstarší dcera zpěváka.

Úplně nadšený z uměle vytvořeného hlasu Karla Gotta není ani jeho kapelník Pavel Větrovec. “Trochu mi běhal mráz po zádech. Přijde mi to velmi zneužitelné. Ten pokrok je dokonalý, že v tom jsou i ty lidské chybičky. Jsem rozpačitý, musím si to nechat rozležet v hlavě,” dumal nad tím jeho spolupracovník. Naopak samotná vdova

Ivana Gottová je nadšená. “ Mně osobně přijde možnost slyšet ještě jednou hlas našeho milovaného Karla, byť za pomoci umělé inteligence jako krásná památka a dárek pro všechny. Nejen pro jeho obdivovatele, ale i pro nás, pro rodinu,“ uvedla na samotné projekci Ivana. Zdá se, že její nápad neuchvátil všechny členy rodiny.