Nejžhavější holka pláže Nikola Říhová zase válí! Ukazuje své křivky a vysvětluje jak je to se sdílením jejích fotek
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Nejžhavější holka pláže Nikola Říhová zase válí! Ukazuje své křivky a vysvětluje jak je to se sdílením jejích fotek

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 9 fotek+ 9 fotek

Sexy žena Nikola Říhová se umí pořádně na svém Instagramu odvázat. Má už 312 tisíc sledujících a nad její sexy postavou všichni slintají.

„Nahota může být vulgární anebo se může obrátit v umění,“ vysvětluje Nikola Říhová pro magazín extra.cz, která na svých sociálních sítí hlavně upoutává svým tělem muže. Jenom na Instagramu už získala 312 tisíc sledujících.

Když nahota vzrušuje

Její obsah na sociálních sítí jsou především fotky jejího krásného těla, na kterém tvrdě maká ve fitku. A nahota? Té se nebojí! Jak říká, záleží na tom, jak svůdné fotky odprezentujete. „Rozdíl je v tom, že umění ve vás vyvolává emoce nebo vám vypráví příběh,“ vysvětluje Nikola pro extra.cz, která má ráda pseudonym Nika „Když má ale nahota jen jeden jediný důvod – vzrušit vás – je vulgární,“ dodává. Nikola je jednou ze známých tváří modelek na Instagramu, kromě toho se také věnuje mopsíkovi, velmi ráda cestuje a také maluje. Její tělo obohacuje mnoho tetování, na které je Nikola hodně pyšná. Nyní si užívá se svým přítelem Jakubem Vlachem Maledivy, takže ostatní mužští nápadníci mají smůlu.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.