Novinkov.cz

Dnes má svátek Pankrác, zítra Servác

Svátek má Pankrác, zítra Servác


Neuvěříte, jak dnes vypadá Tom Beck a čemu se věnuje. Spolu se Simirem v Kobře 11 vydržel nejdéle

Publikováno 27. 4. 2021
+ 11 fotek+ 11 fotek

Semir Gerkhan vystřídal několik kolegů v legendární kriminální sérii Kobra 11. Nejdelší dobu při něm zůstal Ben Jäger, kterého známe pod jménem Tom Beck (43), který se považuje nejen za idola německých žen. Herec byl v té době velmi mladý a na publikum zapůsobila jeho nevinnost vedle zkušeného Erdogana Atalaye (54). Tom se stále prezentuje jako herec, ale jeho koníčkem je spíše hudba. Je jen o pár let starší a šediny mu stále sluší.

Kobra 11 je jedním z nejúspěšnějších německých televizních seriálů všech dob a je mezi českým publikem velmi populární. Hlavní postavou byl Semir Gerkhan a po jeho boku se vystřídalo 8 kolegů. Po celou dobu šesti sérií s ním byl nejdelší čas Ben, kterého hrál Tom Beck. Tento pár byl velmi populární, ale bohužel nezůstal až do konce.

Tom Beck se naposledy objevil v seriálu Kobra 11 v roce 2013 a později byl nahrazen, jeho postava si podmanila hudební svět. Podobná situace se stala ve skutečnosti, protože herec se před kamerou neobjevuje jako dříve a více se soustředí na hudbu.

„Začal jsem se věnovat hudbě od velmi mladého věku, mnohem dříve než herectví. Na akordeon jsem začal hrát ve věku 4 let a pak jsem vzal do ruky varhany a klávesy. Ve věku 12 let jsem založil svoji první kapelu, ale své první album jsem nahrál až v roce 2010, kdy už jsem hrál Bena,“ svěřil se Tom Beck magazínu Music2Deal.

V roce 2018 se Tom Beck oženil. Vzali jsme se po 6 letech vztahu a na základě svých zkušeností jsem věděl co očekávat od manželství. Jsem už otcem, což je skvělý pocit. Nic se nevyrovná dětskému smíchu a upřímnému štěstí,“ pochlubil se známý herec.

Tom Beck se kromě hudby a herectví zaměřuje také na fotografování, ale pouze na amatérské úrovni, nevydělává si jím, ale je to pouze jeho další koníček. Přidává své fotografie na sociální sítě a ukazuje, že je talentovaný v mnoha oblastech. Když zveřejní fotografii na internet, dosvědčuje, že jeho léta mu sluší.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.