Nová fotografie Dary Rolins a její upřímné vyznání. Promluvila o své rekonvalescenci a kritice: Vypadám jako bublanina z trouby

Publikováno 9. 5. 2024
foto: instagram.com
foto: instagram.com

Dara Rolins v posledních týdnech vyvolala pozornost svou novou plastickou operací, která se setkala s rozporuplnými reakcemi na sociálních sítích. Mnozí její nový vzhled kritizovali, ale zpěvačka se rozhodla veřejně své rozhodnutí obhájit.

Původně Rolins neplánovala svěřit se o zákroku veřejně, ale italský chirurg Michele Pascali zveřejnil snímky bez jejího svolení, což zpěvačku rozhořčilo. „Nemám potřebu sdílet a už vůbec ne omlouvat své rozhodnutí, nemám vůči nikomu ani oznamovací povinnost, jen se to prostě stalo. Je to moje věc. Mé soukromí. Teď je můj čas, sama pro sebe. Uzdravit se, nabrat sílu a vzpamatovat se z podpásovky, kterou mi po slávě bažící doktor a bulvár naservíroval,“ vyjádřila se Rolins na sociálních sítích.

Po několikatýdenním mediálním půstu se Rolins rozhodla znovu se ukázat na sociálních sítích a představit výsledek operace, i když si byla vědoma možné kritiky. K jejímu vzhledu se negativně vyjádřily i některé české celebrity, což zpěvačku znepokojovalo.

„To, jak vypadám nyní, je samozřejmě současný stav, který nemá s konečným stavem nic společného. A to, že dávám fotku na insta, protože vás chci pozdravit teď, je jen moje dobrovolné riziko, že si dav mudrců řekne ‚tak tohle se opravdu nepovedlo‘,“ uvedla Rolins.

Rolins zdůraznila, že každý zákrok vyžaduje čas na rekonvalescenci a že finální výsledek ještě nenastal. „Je zřejmé, že se to nepovedlo! Vždyť je to jako vytáhnout bublaninu z trouby v polovině pečení. Každý normální, jen trochu objektivní člověk ví, že žádný zákrok není vyléčen v okamžiku, kdy sundají sádru, obvazy, náplast, ať už jde o invazivní nebo neinvazivní zákrok, zlomeninu nebo plastiku víček, prsou, facelift, transplantaci vlasů, ježiš, je jich milion! Všechno má svůj dojezd. Svou dobu, nutnou dobu rekonvalescence, takzvanou dobu ‚než si to sedne‘,“ vysvětlovala.