Odvážná Eva Burešová se s příchodem tepla začala odhalovat. Ukázala své nové tetování

Publikováno 10. 4. 2024
foto: instagram.com/evabureshsalvatore/

Eva Burešová, významná osobnost českého uměleckého světa, je známá nejen svými hereckými a pěveckými schopnostmi, ale také rolí matky dvou synů. Přes svou plnou pracovní agendu a mateřské povinnosti si zachovala štíhlou postavu, na které nezanechalo stopy ani jedno z těhotenství. Po narození svého druhého syna sdílela svůj pozitivní vztah k vlastnímu tělu.

„Moje tělo je dokonalým důkazem toho, jak neuvěřitelné věci dokáže. Přestože prošlo náročným obdobím těhotenství, podařilo se mu dát život úžasnému synovi. Jsem vděčná za každý detail, který na něm zůstal,“ vyjádřila se herečka, která nedávno na svém profilu na Instagramu ukázala nová…

S příchodem teplých dnů Eva sdílela fotky, na kterých je vidět, že její paže zdobí nové malé tetování.

„Konečně sluníčko ukazuje svou sílu a já mohu ukázat tetování, která mě dělají šťastnou,“ komentovala fotky, kde je vidět s přirozeným vzhledem bez make-upu.


Navíc se Eva Burešová pochlubila momentkou z rodinné dovolené v Itálii spolu se svými syny Nathanielem a Tristanem Williamem.

Tristan William je plodem jejího vztahu se známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem, s nímž se blíží oslava čtyřletého výročí. Přemek Forejt má z předchozího vztahu dceru Stellu, což znamená, že Eva a Přemek společně pečují o tři děti.