Odvážná herečka Aneta Krejčíková ze seriálu Ulice se pochlubila svými vnady. Matka dvou dětí se toho opravdu nebála!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Vavřinec, zítra Zuzana

Svátek má Vavřinec, zítra Zuzana


Odvážná herečka Aneta Krejčíková ze seriálu Ulice se pochlubila svými vnady. Matka dvou dětí se toho opravdu nebála!

Publikováno 10. 5. 2021
Autor:

+ 8 fotek+ 8 fotek

Aneta Krejčíková (30), charismatická herečka ze seriálových dílů Ulice se vůbec nebála ukázat ve spodním prádle. Na svých sociálních sítích zveřejnila fotku, u které se vyjádřila k tématu menstruační tabu. Zároveň je matkou dvou roztomilých dětiček, se kterými to nemá někdy vůbec jednoduché. Ale i přesto roli matky zvládá bravurně. 

Po boku svého partnera Ondřeje Rančáka, Aneta září pozitivní energií. Spolu mají také syna Bena a holčičku Antonii, kteří jim tvoří krásnou rodinu. Díky roli Gábiny Pumrové v seriálu Ulice se zařadila mezi nejoblíbenější české herečky. Nyní má Aneta co dělat se svými dětmi, které se jí narodily krátce po sobě. Ale tímto se nenechá odradit a mateřství si naplno užívá.

I přestože je to s dětmi náročné herečka k tomuto přistupuje s nadhledem. Před několika dny zveřejnila na sociálních sítích fotku v červeném spodním prádle, na které vypadá ve skvělé kondici na to, že je po dvou dětech. Svoji fotku doplnila vyjádřením se o menstruačním tabu.

„Menstruace už není takové tabu jako dřív. Je to dar! Každý měsíc, únava, nasranost, podrážděnost, dříve i bolest. Ale my se čistíme, holčičky. Všechno dává smysl, ptž tělo jede sakra bomby. To MY jsme zapomněli brát náš životní čas v potaz, protože práce, protože peníze, protože nemůžu si dovolit odpočívat!!! Blbost! Měli bychom se přizpůsobit našemu tělu, rytmu, cyklu… Dříve jsem měla bolestivý ‚měsíčky‘. Holky, víte, co mi pomohlo? Začala jsem ji brát jako POSVÁTNÝ DAR,“ vyjádřila své pocity na sociálních sítích Aneta.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.