Pamatujete si Petra z filmu Jumanji? Tehdy třináctiletý kluk, dnes už dospělý muž s problémy
Novinkov.cz

Dnes má svátek Vavřinec, zítra Zuzana

Svátek má Vavřinec, zítra Zuzana


Pamatujete si Petra z filmu Jumanji? Tehdy třináctiletý kluk, dnes už dospělý muž s problémy

Publikováno 10. 5. 2021
Autor:

+ 8 fotek+ 8 fotek

Velkou sledovanost přinesl rodinný film Jumanji v roce 1995. Velký podíl na takto velkém úspěchu nesli dva dětští protagonisté, jedním z nich byl zrovna tehdy třináctiletý Bradley Pierce (38), jehož roztomilost divákům učarovala. Dnes už z malého třináctiletého kluka vyrostl dospělý muž, který si čas od času zahraje v nějakém filmu a má problém s plešatěním a nadváhou.

Dnes je Bradley Pierce známý jako Peter z filmu Jumanji, ve kterém si zahrál s výborným komikem Robinem Williamsem. Pro herce to byl jeho nejlepší bod v jeho herecké kariéře, dnes už se mu tak naplno nevěnuje, ale nabídky jen tak neodmítá.

Bradley, který nyní bojuje s nadváhou a plešatěním, na natáčení vzpomíná jen v dobrém. „Dodnes si pamatuji, kolik hodin jsme strávili ve vodě. Natáčeli jsme v ní asi 8 dní, bylo to náročné a zároveň ojedinělé, které dítě něco takového zažilo,“ svěřil se dospělý herec v rozhovoru pro magazín People.

Bradley nejraději vzpomíná na svého parťáka Robina Williamse, který bohužel v roce 2014 spáchal sebevraždu. „Byl velmi přívětivý, šlechetný a milý. Kromě toho nás ale všechny ochraňoval, jako bychom byli jeho rodina. Každý den po natáčení nás pochválil za dobrou práci a řekl, že je čas jít domů a odpočinout si,“ zavzpomínal herec.

Robin Williams byl skutečný ochránce. „Producenti chtěli, abychom jeden den zůstali na natáčení nějaký čas navíc a dokončili scénu. Robin to zatrhl, řekl, že náš odpočinek má větší hodnotu než peníze, které padnou, když natáčení odsuneme na další den. Nikdo by nenašel odvahu se svým zaměstnavatelům u filmu postavit tak důstojně jako on,“ dodává Bradley.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.