Pamatujete si Viktora z Harryho Pottera? Bulharský herec se proměnil v...
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jaroslava, zítra Patricie

Svátek má Jaroslava, zítra Patricie


Pamatujete si Viktora z Harryho Pottera? Bulharský herec se proměnil v…

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 13 fotek+ 13 fotek

Stanislav Janevski (35) je bulharský herec, který se proslavil rolí Viktora Kruma ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. I přes to, že šlo jen o jednu z mála rolí a nyní se už nevěnuje herectví, jeho počet fanynek je ale stále rostoucí. O takovém těle by si mohl každý muž přát. Nikdo by nepřehlídl, jak zmužněl a jak se z herce stal potetovaný svalovec, po kterém kouká každá žena.

I v Bulharsku měl herec pár rolí, ale nikdy by se tak moc neproslavil. Jeho největší šance se zviditelnit byla role Viktora Kruma ve čtvrtém dílu Harryho Pottera. Dnes má stále mnoho fanynek, i přes to, že už se herectvím neživí.

„Bez fanoušků bych nebyl nic. Jsem vděčný, že jsem mohl Viktora hrát a že díky příznivcům bude sága Harry Potter žít i dlouhá léta po natočení. Je to požehnání,“ řekl Stanislav Janevski v rozhovoru pro magazín AU Interview.

Po takto velké roli si Stanislav najal nového agenta, ale to mu bylo k ničemu. „Nezbývá mi než čekat, co osud přinese. Teď jsem především motivátor, ale zase bych rád hrál v něčem velkém, jednoho dne bych si chtěl vyzkoušet i režírování,“ svěřil se bývalý herec Stanislav Janevski.

Stanislav přiznal, že dnes nejvíce jeho fanoušci, a hlavně fanynky obdivují jeho formu. „Na každé akci po mně chtějí, abych zatnul svaly a vyfotil se s nimi. Je pravda, že na sobě hodně pracuji a jsem mnohem větší než kdy dřív. Také jsem potetovaný a myslím si, že se to lidem líbí,“ připustil Janevski.

Jeho vášní po tetování a posilování je také i cestování, a to převážně na motorkách. Jeho tělo je velmi okouzlující a není divu, že jeho komunita je stále obrovská, i přestože se už nevěnuje herectví.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.