Patricie Pagáčová ukončila vztah s manželem Tiborem: Co se stalo?

Publikováno 15. 5. 2024
Autor:
Foto: instagram.com/Koláž: novinkov.cz

Herečka Patricie Pagáčová (35) potvrdila, že se po téměř pěti letech manželství rozchází se svým manželem Tiborem. Rozhodnutí přichází po měsících krizí, které se ukázaly být nepřekonatelnými.

Patricie Pagáčová pro Super.cz s lítostí uvedla: „Ano, je to pravda, že jsme se rozešli. Je to pro nás oba těžké období, ale naše dcera zůstává naší prioritou. Chceme jí poskytnout co nejstabilnější prostředí a být pro ni dobrými rodiči.“

Tento pár, který byl veřejností vnímán jako harmonický a stabilní, čelil v poslední době několika vážným krizím, které nakonec vyústily v rozhodnutí jít každý svou cestou. Tibor, jenž se intenzivně věnoval své kariéře v divadle a televizi, a Patricie, která se snažila skloubit svou hereckou kariéru s rolí matky, dospěli k rozhodnutí, že jejich čas a energie se čím dál tím více rozchází.

Prioritou zůstává dcera Bibiana

„Je to smutné, ale někdy je lepší uznat, že společná cesta už není možná. Důležité pro nás oba je nyní zůstat v dobrém vztahu kvůli naší dceři Bibianě,“ prohlásila Patricie.

Foto: instagram.com

Svůj vztah započali na jaře 2018 a vzájemnou lásku zpečetili svatbou v Brdech, kterou popsala jako neformální oslavu s blízkými v lese. Nyní, i přes snahu o zachování dobrých vztahů kvůli jejich tříleté dceři Bibianě, Tibor opustil rodinný domov a rozvod se zdá být nevyhnutelný.


Náhlý rozchod jako šok

Manželství herečky Patricie Pagáčové, které trvalo téměř pět let, se nečekaně dostalo do slepé uličky. Po měsících vzájemných neshod a krizí se Patricie a její manžel Tibor rozhodli jít od sebe. Tento rozchod přichází jako šok pro jejich přátele a fanoušky, kteří netušili, že pár prochází hlubokou krizí.