Peter Phillips se rozešel se svou partnerkou Lindsay Wallace

Publikováno 14. 4. 2024
foto: gettyimages

Londýnští členové britské královské rodiny momentálně procházejí náročným obdobím. Nejenže zápasí s narušenými vztahy s Harrym, který je často označován za „odpadlíka“, ale potýkají se také se zdravotními obtížemi a nedávným úmrtím v rodině. Navíc někteří potomci královny Alžběty II. se potýkají s neúspěchem v osobních vztazích. Jako například její vnuk Peter Phillips, jehož nedávný vztah se také nevydařil.

Podle zpráv několika britských médií se Peter Phillips, syn princezny Anny, rozešel se svou partnerkou Lindsay Wallace. Peter, který byl v minulosti již jednou ženatý, nedávno ukončil svůj vztah s Autumn Kelly, aby začal nový vztah s Lindsay. Tento nový vztah však netrval dlouho.

Peter a Lindsay se znali již ze školních let a byli spolu tři roky. Podle magazínu Hello! byla příčinou jejich rozchodu časová zaneprázdněnost. „Peter cestuje po světě a velmi se angažuje ve své práci, zatímco Lindsay žije ve Skotsku. Bylo obtížné sladit jejich programy a i přes zdánlivou pevnost vztahu se nakonec rozešli, což bylo pro mnohé z jejich přátel překvapením,“ sdělil zdroj obeznámený se situací.

foto: gettyimages

Jejich rozchod proběhl v klidu a bez účasti třetích osob, což nasvědčuje tomu, že dvojice si i nadále zachovává vzájemnou úctu.