Přítelkyně Jaromíra Jágra promluvila o svatbě a dětech: Těmito slovy všechny zaskočila

Publikováno 17. 5. 2024
Autor:
Foto: youtube.com/Koláž: novinkov.cz

Spekulace o jejich vztahu se poprvé objevily v létě roku 2020 a od té doby se stal jejich vztah jedním z nejvyhledávanějších témat našeho bulvárního světa. Ano, mluvíme o neobvyklém páru, který tvoří jedna z nejznámějších českých osobností – legendární hokejista Jaromír Jágr a krásná modelka Dominika Branišová.

Jejich vztah je tak plodným již téměř čtyři roky a zdá se, že jsou spolu stále velmi šťastní. I když obvykle poskytují ze svého soukromí jen minimální informace, nedávno Dominika Branišová udělala výjimku a odpověděla na některé otázky ohledně jejich vztahu.

O minulém víkendu se dokonce zúčastnili finále prestižní soutěže Miss Czech Republic a jejich společná přítomnost udivila i ty největší skeptiky. Branišová vtipkovala, že doufá, že alespoň pro svého přítele je „ta nej“.

Foto: youtube.com

Ačkoliv jsou oba stále druhému nablízku, nejedná se o žádnou kvantovou fyziku – jejich láska je jasně patrná pro všechny kolem nich. Jágr dokonce veřejně vyjádřil, že nepovažuje za důležité mluvit o svatbě nebo založení rodiny, dokud se aktivně věnuje hokeji.

Nicméně, jak se blíží jeho poslední sezona, situace se obrací a otázky ohledně budoucnosti vztahu se opět stávají aktuálními. „Nevím. Na to jsou vždy potřeba dva, na svatbu i na to dítě,“ cituje Branišovou.


Foto: youtube.com

Nyní je tedy na místě všeobbecná zvědavost, co si Jaromír přeje, až se bude více věnovat soukromému životu. „Určitě nechci mluvit za něj. Uvidíme, co bude za rok. Já nevím ani, co bude příští týden,“ dodala se smíchem Dominika.

A tak můžeme jen spekulovat a pozorovat, co přinese budoucnost tomuto zajímavému páru, který se stal symbolem lásky a životního optimismu pro mnoho jejich fanoušků. Jaromír Jágr a Dominika Branišová jsou jasně definovaným důkazem toho, že v lásce neexistuje žádný věkový limit.