Shodila neuvěřitelných 40 kilo! Co za tím vším stojí a proč už se matka nechce vrátit do svých starých časů?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Shodila neuvěřitelných 40 kilo! Co za tím vším stojí a proč už se matka nechce vrátit do svých starých časů?

Publikováno 10. 5. 2021
Autor:

+ 6 fotek+ 6 fotek

Jídlo je často spojováno s emocemi člověka. Právě kvůli rozvodu rodičů Kayleigh Jonesová prožívala ve svém dospívání těžké chvíle. Jediné povzbuzení a útěchu měla díky jídlu, které jí dalo pocit potěšení a nesprávné naděje kontroly nad svým životem. Právě díky přejídání se po nějaké době ukázaly výsledky, které se těžko vracely zpět do normálu. Mladá Američanka si tento problém uvědomila až když zjistila, že je těhotná. 

Je známo, že spojením jídla a emocí dochází k ničivým následkům. Tento pocit prožívala sama Kayleigh a to neuvěřitelných 10 let, kdy nedokázala jinak řešit problémy než vysoce kalorickým jídlem. V tomto ohledu se jednalo například o těstoviny, tučné sendviče nebo velké množství čokolády. Pohyb neměla žádný a většinu svého času trávila u televize. Tento proces trval roky a roky, ale mladá žena tento životní styl vůbec neřešila, a přitom se hnala do velkých problémů. Převrat nastal až v den, kdy zjistila, že je v jiném stavu. Nasadila si cíl, že až porodí své miminko, začne s hubnutím a tím dosáhne zdravějšího a šťastného života. Dopředu jí hnalo to, že nechce skončit jako bezmocná matka, která se nedokáže postarat o své vlastní dítě. 

V říjnu 2015 přivedla na svět krásného chlapečka, kterému dala jméno Charlie. Kayleigh omezila kalorický příjem a snažila se jít takové potraviny, které jsou pro její tělo nutričně kvalitní, ale přitom nízkokalorické a aby také obsahovaly nízký glykemický index. Nemohla hlavně zapomenout na to, že svého syna kojí a nemůže přijít a důležité živiny.  

Díky změněnému jídelníčku, který prošel velkou změnou, a přidáním pravidelného pohybu dosáhla k úbytku své váhy o 38 kilogramů. Tuto změnu zasáhl i její šatník. Musela celý svůj šatník obnovit novými kousky, protože její velikost se změnila až o 12 velikostí. Díky této životní změně od začátku puberty nabrala opět svoji životní energii a sílu. Nyní je z ní aktivní matka, která se udržuje v kondici a už se nikdy nechce vrátit do svých starých starých časů.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.