Módní přiznání Ester Janečkové. Prozradila, proč v 50 letech přešla k pánskému stylu

Publikováno 14. 4. 2024
foto: Česká televize

V rozhovoru pro Lifee se moderátorka Ester Janečková, ve věku 51 let, rozpovídala o svém vývoji v oblasti módy a odkrývá, co stálo za jejím stylem v pořadu „Pošta pro tebe“. Diskutuje, jak se její přístup k oblékání proměnil s přibývajícími roky a proč se tak obává zdobení flitry.

Jako milovnice sportu a aktivního životního stylu, Ester Janečková připouští, že její volba oblečení se opírá o sportovní eleganci. „Miluji módu, ale v mém životě hraje klíčovou roli pohodlí,“ říká. Sport a jachting jsou pro ni důležité aspekty, na které klade důraz i při výběru svého oblečení, včetně investic do oděvů určených právě pro plavbu na jachtách.

V osobním i profesionálním životě se Ester Janečková orientuje na jednoduchost a eleganci s převahou umírněných barev. „Zajímá mě pánský styl,“ přiznává s tím, že její pozornost nedávno upoutal olivově zelený overal od módní návrhářky Martiny Pipkové Loudové.

foto: Česká televize

Při práci na televizním pořadu „Pošta pro tebe“ se setkala s výzvami spojenými s oblékáním, kdy každý nový stylista čelil demotivaci z důvodu zbytečné pozice. Nakonec si Ester oblékala své vlastní kombinace, což přinášelo své výzvy, zejména při natáčení několika dílů během jednoho víkendu.


Po překročení padesátky Ester Janečková upřednostňuje jednoduchost a ležérní eleganci. „Některé kousky z dřívějška už bych si dnes neoblékla,“ přemítá. Ačkoliv se v minulosti vyhýbala flitrovému oblečení z obavy, že by mohlo přidávat na váze, nyní, po zhubnutí, uvažuje o tom, že by těmto kouskům mohla dát šanci.