Tajemství po smrti Daniela Valiho z Maxim Turbulenc: Skryté milionové dluhy a rozpad kapely

Publikováno 14. 4. 2024
Autor:
Foto: instagram.com/koláž: novinkov.cz

S náhlým úmrtím Daniela Valiho, charismatického lídra kapely Maxim Turbulenc, se rozvinula nová kapitola jeho života plná skrytých dluhů a finančních skandálů. Zatímco hit „Mašinka“ rezonoval Českem, Valiho osobní finance byly v troskách.

Od vyhazovu původních členů kapely, přes nové začátky s Maxim Turbulec, až po jeho nesčetné finanční závazky, které dosáhly až do milionů korun.

„Mohu potvrdit, že dlužník čelí třem exekucím. Vyplývá to z veřejně dostupných zdrojů, z Centrální evidence exekucí a z katastru nemovitostí. Dlužná částka bez příslušenství a nákladů přesahuje milion korun,“ sdělila Petra Báčová. Vali komentoval své finanční problémy slovy: „Já to řeším. Dostal jsem se do nějaké situace a řeším to. Je to ale moje soukromá věc.“

Jeho náhlé zhroucení v baru a rychlá smrt byly šokem pro všechny, kteří ho znali. „Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl Tomáš Báča. Zanechal po sobě dva potomky, syna Daniela a dceru Patricii, a otázky o jeho skutečném životě, které teprve čekají na odpovědi.