Takto dnes vypadá Carol (74) z Krok za krokem! Ukázala se v krátkých šortkách se svou vnučkou!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Ivo, zítra Zbyšek

Svátek má Ivo, zítra Zbyšek


Takto dnes vypadá Carol (74) z Krok za krokem! Ukázala se v krátkých šortkách se svou vnučkou!

Publikováno 24. 5. 2021
Autor:

+ 14 fotek+ 14 fotek

Na první pohled to vypadá jako fotografie matky s dcerou, ale opak je pravdou. Jde totiž o babičku s vnučkou! Každý si vybaví herečku Suzanne Somersová (74), jako Carol ze seriálu Krok za krokem. Na sociálních sítí se ukázala s vnučkou Camelie (25)… a všem vyrazila dech svou krásnou postavou, jakou by jí mohly závidět mladší dámy.

Tato půvabná blondýnka Somersová, se proslavila díky populárnímu seriálu Krok za krokem, který v devadesátých letech ovládl i české publikum. Na takové humorní příběhy rodin Lambertových a Fosterových, co se po sňatku rodičů musejí naučit žít dohromady, se nedá jen tak zapomenout. Potvrdila to na Instagramu, kde sdílela fotografiii pořízenou společně s její vnučkou Camelií, která má za sebou nespočet hereckých zkušeností – řadu let hrála v „nekonečném“ seriálu Báječní a bohatí na CBS.

V této rodině se krása koluje a geny jsou velmi výrazné. Obě ženy na fotce jsou krásné, pohledné, usměvavé a mají velmi štíhlé nohy. „Kdopak má na sobě krátké šortky?“ ptala se Suzanne Somersová u fotografie. „Sladily jsme se s mou vnučkou Camelií. No, vždycky jsem svým dětem říkala, jsem tak trochu jiná babička!“ vtipkovala Suzanne, která na fotce vypadá o mnoho let mladší. Nikoho by nenapadlo, že se jedná o babičku a vnučku.

Není se čemu divit, že spolu s vnučkou mají skvělý vztah. V jednom interview si Carol libovala, že role babičky ji velmi baví – je to prý, jako kdyby byla znovu maminkou, a přitom už nemá za dítě mateřskou zodpovědnost. O své babičce hezký mluví i Camelia, dcera Suzannina jediného syna Bruce (55): „Děkuji ti za to, jak mě stále inspiruješ, babi,“ vzkázala jí před lety na svých sociálních sítí pohledná blondýnka, která prý nyní randí s hercem Chordem Overstreetem (32), který je známý ze seriálu Glee.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.