Takto dnes vypadá Claire ze seriálu Ztraceni! Ve svých skoro 40 letech vypadá pořád jako mladá a pohledná žena
Novinkov.cz

Dnes má svátek Jaroslava, zítra Patricie

Svátek má Jaroslava, zítra Patricie


Takto dnes vypadá Claire ze seriálu Ztraceni! Ve svých skoro 40 letech vypadá pořád jako mladá a pohledná žena

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 15 fotek+ 15 fotek

Seriál Ztraceni se stal velkým hitem, který představil osudy přeživších cestujících záhadného letu. Jednou z hlavních postav se stala australská Emilie de Ravin (39). Díky roli Claire Littletonové se velmi proslavila a přitáhla na sebe velkou popularitu. Od natáčení seriálu již uběhlo spoustu let. Ze známé Emilie se stala matka dvou dětí, která o sebe stále pečuje a moc se za ty léta nezměnila, i když už jí táhne na 40 let.

Už od roku 1999 se Emilie pohybuje v umělecké branži. Teprve v 15 letech ji přijali na výběrovou baletní školu v Melbourne. Bohužel studovala pouhý rok, pak jí velice táhlo se věnovat kurzům herectví, protože je tak milovala. Usmála se na ní štěstěna a uchytila se poměrně brzy a rychle – zahrála si například postavu Tess ve sci-fi seriálu Roswell či v Kriminálce Miami nebo v Manipulátorovi z roku 2003. Uběhl pouhý rok a získala nabídku na hlavní roli v seriálu Ztraceni (v originále Lost), kde zůstala několik řad pod pseudonymem Claire Littletonová.

„Claire se snaží analyzovat a přijít na to, co je pravda. Má dvě osoby, které jí říkají různé věcí. Je to pro ni cesta realizace. Vážně mě ji bavilo hrát. V páté řadě je jedinou osobu, se kterou má nějaký kontakt John Locke, který jím už očividně není. Je opravdu soustředěná a najisto ví, že ostatní mají její dítě – a to je vše, co chce, získat ho zpátky. V podstatě udělala cokoliv, aby toho dosáhla. Později nosím paruku, byla s tím docela sranda. Nechtěla jsem, aby něco působilo přehnaně. Myslím, že čím jednodušší je ztvárnění bláznivé postavy, kterou hrajete, tím je strašidelnější a zajímavější,“ svěřila se Emilie de Raven v rozhovoru pro web Vulture.com.

Teprve minulý rok se zasnoubila s režisérem Ericem Bilitchem, se kterým nyní žije. Na sociálních sítích se pochlubila nádherným prstenem se slovy: „Jsem tak nadšená! Miluju tě Ericu,“ napsala dvojnásobná matka, která už udělala z budoucího manžela šťastného otce. Spolu mají dceru Veru Audrey (5) a syna Theodora Kubricka, kterému jsou teprve 2 roky. Málokdo by herečce věřil, že jí je tolik, kolik jí je. Vůbec na svůj věk totiž nevypadá. Matce sice táhne na 40 let, ale pořád vypadá strašně mladě a neztrácí vůbec dívčí vzhled.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.