Takto dnes vypadá dcera Kateřiny Brožové! Krásná dcera je úplný duplikát své matky!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Soběslav, zítra Roman

Svátek má Soběslav, zítra Roman


Takto dnes vypadá dcera Kateřiny Brožové! Krásná dcera je úplný duplikát své matky!

Publikováno 21. 5. 2021
Autor:

+ 10 fotek+ 10 fotek

Herečka Kateřina Brožová si velmi zakládá na své soukromí, proto je vždy zázrakem, když občas zveřejní nějakou fotografii ze soukromého života na svých sociálních sítí. Z předchozího manželství má Kateřina s podnikatelem Zdeňkem Tomanem dceru Kateřinu (19), která díky své matce má nejen slavné jméno ale i půvab. 

Kateřina Brožová je maminkou pouze jednou, za to je z ní slavná herečka, zpěvačka a moderátorka. Svou jedinou dceru Kateřinu má se svým bývalým manželem, podnikatelem Zdeňkem Tomanem. Už v roce 1997 se za Zdeňka provdala a netrvala to dlouho a hned rok poté se jim na podzimu narodila krásná dcera.

Na půvabu se nešetřilo

Ikdyž má Kateřina už pár prohlídek za sebou, rozhodla se, že nepůjde dál v kariérní cestě jako její matka. Její Instagram tvoří pouze fotky koní, její láska k ním je opravdu velká a koně jsou její jediná záliba. Je otázkou, jakou kariéru si vybrala do života. Na rozdíl od kariéry v kráse vede. Její nádherné tělo každý obdivuje. Kateřina je celá maminka. Pokud bychom je postavili vedle sebe, ne každý by uhodl, že se jedná o dceru a matku, nikoliv dvě sestry.

První manželství s podnikatelem Zdeňkem Tomanem bohužel nedopadlo podle představ a v roce 2004 se rozvedli. Její lásku jí opětoval o několik let později mediální magnát Jaromír Soukup, se kterým se v roce 2016 zasnoubila, ale později to bohužel přestávalo fungovat a tak vztah v roce 2019 vyhasl a každý si šel zas svou cestou.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.