Takto dnes vypadá Holly ze Smrtonosné pasti! I ve věku 73 let je z ní půvabná okouzlující žena
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Takto dnes vypadá Holly ze Smrtonosné pasti! I ve věku 73 let je z ní půvabná okouzlující žena

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 9 fotek+ 9 fotek

Teprve v roce 1988 měl tento akční film Smrtonosná past premiéru. V hlavní roli ženské postavy si zahrála tehdy mladá a krásná herečka Bonnie Bedelia (73). Dnes už sice nepatří k těm nejmladším, ale i ve svém nynějším věku je krásná a pohledná dáma, která o šmrnc v následujících letech jen tak nepřijde.

Bonnie Bedelia se proslavila jako Holly ve filmu Smrtonosná past. Celá 80. a 90. léta aktivně hrála, později se ale rozhodla trochu zvolnit a uvědomila si, že je pro ni psychická pohoda důležitější než neustálá práce.

Po několika letech působení v Hollywoodu jí ale omrzel ten neustálý pocit, že se pořád musí snažit a pořád jen pracovat. „Celé ty roky se jenom snažím o to, aby mě někdo chtěl ve svém filmu nebo seriálu. Nechci znít namyšleně, ale nevypadám špatně, pracuji na 200 %, nikdy jsem neměla problémy s alkoholem nebo drogami a stejně musím o role bojovat s herečkami, které se mi nemohou rovnat,“ svěřila se Bonnie v rozhovoru pro magazín Dispatch.

V posledních letech herečku začalo štvát to, že se všichni zajímají jen o mladé ženy. „Snad mě nikdo nepochopí špatně, ale nechápu, proč se ve filmech starší herci zamilovávají do o 20 nebo i 30 let mladších hrdinek. Nemůžu ve filmu stát vedle svého vrstevníka, protože podle dnešních standardů jsem na něj moc stará. To je absurdní,“ vysvětlila naštvaná Bonnie.

Bonnie však našla vášeň i pro něco jiného. „Ráda maluji obrazy, vystudovala jsem uměleckou školu, kde jsem tomuhle koníčku přišla na chuť. Rozhodně se ale nechystám je prodávat nebo vystavovat. Jen si tím příjemně krátím čas,“ popsala stručně Bonnie Bedelia.

Její prioritou je především rodina. Přestože její děti jsou už dospělé, vídá se s nimi kdykoliv to jde. Vypadá to tak, že prožívá velmi dobré období, neboť pořád stárne do krásy a vypadá skvěle i ve svých 73 letech.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.