Takto dnes vypadá Louis z Krotitelů duchů. Jak to s ním bylo a kvůli čemu se tak dlouho neobjevil v žádném filmu?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Takto dnes vypadá Louis z Krotitelů duchů. Jak to s ním bylo a kvůli čemu se tak dlouho neobjevil v žádném filmu?

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 9 fotek+ 9 fotek

Herec Rick Moranis (68) se nejvíce proslavil v roli Louise v legendární komedii Krotitelé duchů. Nejvíce si ho diváci zapamatovali jako brýlatého mladíka s velkým úsměvem. Naposledy se však ve filmu objevil před 20 lety, nyní se sice povídá, že by se zas vrátil, ale návrat není trvalý. I přesto, že mu táhne za 2 roky na 70, pořád o něj je velký zájem.

Film Krotitelé duchů, který měl premiéru již v roce 1984, sklízí velký úspěch u diváků dodnes. Rick Moranis je jeho nezapomenutelnou součástí. Herec, který si zahrál v roli Louise se herectví věnoval pouze 10 let a pak dal přednost soukromému životu.

Důvod, proč si dal Rick takto velkou pauzu je zdrcující. Jeho manželka totiž podlehla rakovině prsu. „Vycouval jsem, abych se mohl starat o naše dvě děti. Nakonec ta pauza byla trochu delší, než jsem plánoval. Na herectví jsem úplně nezanevřel, poslední dobou jsem spíš vybíravý,“ svěřil se herec magazínu Hollywood Reporter.

„Nabídek mi i přes dlouhou nečinnost chodí spousta. Neodmítám proto, že bych nechtěl hrát, ale proto, že mi ty projekty nepřipadají zajímavé. Když mě něco zaujme, pravděpodobně do toho půjdu,“ vysvětlil Moranis, který se po 20 letech vrací k herectví a zahraje si ve filmu s názvem Shrunk.

I přes to, že na svou kariéru vzpomíná dobře, nelituje toho, že se jí v tom nejlepším vzdal. „Pracoval jsem s řadou zajímavých a nadaných lidí. Natáčení jsem pak zničehonic vyměnil za život otce v domácnosti. Nemám výčitky, že jsem to udělal, poslední léta jsou krásná,“ uvedl dnes už téměř sedmdesátiletý herec, který neprošel nijak výraznou změnou.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.