Takto dnes vypadá plavčík Matt z Pobřežní hlídky. Promluvil o tom, co vše musel snášet
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


Takto dnes vypadá plavčík Matt z Pobřežní hlídky. Promluvil o tom, co vše musel snášet

Publikováno 10. 5. 2021
Autor:

+ 9 fotek+ 9 fotek

Televizní seriál Pobřežní hlídka započal velký obdiv už v devadesátých letech, ve kterém se ukázalo několik hvězd Hollywoodu. Postavu plavčíka Matta Brodyho si zahrál David Charvet (48), díky které měl spoustu dalších filmových nabídek. Herec musel snášet velký nátlak na svou vůli.

David Charvet pochází z francouzského Lyonu, odkud se přestěhoval se svojí matkou Christianne už jako osmiletý kluk, toužící prožít svůj americký sen. Během svého studia, se zúčastňoval dramatického kroužku s dokonce se objevil v reklamě na Coca Colu nebo Levis. V roce 1992 se mu naskytla možnost hrát v americké seriálu Pobřežní hlídka. Po dobu působení v tomto seriálu, nasbíral mnoho fanoušků po celém světě. Ve 3 sérií do roku 1995 ho diváci mohli zpozorovat pod postavou Matta Brodyho. Role plavčíka nebyla vůbec jednoduchá. Nesla s sebou i to špatné, protože vyžadovala pevné nervy a přemáhání.

„Brečel jsem ve svém přívěsu. Díval jsem se na scénář a říkám si: Panebože, sundám si tričko a musím zpevnit břicho. To nejsem já. Co tady sakra dělám? „ vrátil se do natáčení legendárního seriálu David Charvet, jak uvedl web Ew.com.

Herec si prošel v roce 1999 pauzou od herectví a začal se soustředit více na hudbu. Díky Pobřežní hlídce se mu otevřely dveře do filmového světa a nabídly mu nové možnosti. V následujících letech se proslavil díky postavě Matta Brodyho, která ho dotáhla například do seriálu Merlose Place jako Craig Field. Své herecké schopnosti ukázal v romantickém dramatu Kluk od vedle, thrilleru Dokonalý učitel a také v roce 2013 ve snímku Vězni slunce.

S autorkou a podnikatelkou Brooke Burkeovou (49) uzavřel v srpnu roku 2011 manželství. Spolu mají dokonce i dvě děti – dceru Heaven Rain (14) a syna Shaya Bravena (13). Po dlouhý 7 letech oznámili rozvod, který začal platit až v březnu loňského roku. I přes to všechno Matt a Merlose spolu stále vycházejí. „Právě teď máme krásný vztah, který je opravdu cenný. Stále jsme rodina,“ oznámil herec, který za pár dní oslaví 49. narozeniny, pro US Weekly.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.