Takto dnes vypadá žena, která chce mít největší zadek světa! Její zadek už má..
Novinkov.cz

Dnes má svátek Ivo, zítra Zbyšek

Svátek má Ivo, zítra Zbyšek


Takto dnes vypadá žena, která chce mít největší zadek světa! Její zadek už má..

Publikováno 9. 5. 2021
Autor:

+ 13 fotek+ 13 fotek

Každý člověk je tak trochu snílek a má nějaké cíl nebo sen, který chce překonat. Stejně tak si řekla i švédská modelka Natasha Crown (27), která chce mít největší zadek na světe. A za svým cílem jde jako přes mrtvoly. Její denní spotřeba jídla je opravu gigantická. Jen za plastické operace dala už přes milion korun. Její největší dobrota je známá nutella, kterou jí každý den opravdu po kilech.

Už sedmým rokem si Švédka Natasha Crown buduje největší zadek na světě. I přes to, že její zadek měří více než 2 metry a kalhoty si musí pořád nechávat šít na míru, pořád nemá modelka dost. Díky svému velkému zadku má i větší sebevědomí. „Miluji ten pocit mít velký zadek. Když se procházím, cítím, jak se mi třepe, a jsem z toho nadržená. Myslím, že je to ten nejlepší pocit. Díky mému zadku se cítím sexy a velmi mocně,“ svěřila se pro The Sun.

Milion za plastiky a 6 kilo nutelly za měsíc

Na začátku chtěla pouze „větší“ zadek, ale začalo se jí to tak líbit, že nemohla přestat. Do svého těla se zamilovala. Díky třem plastickým operacím, které má už za sebou má pozadí o dost větší. V přepočtu za ně dala už necelých jeden a půl milionu korun. Její zadek se neskládá jen ze silikonu, ale také hodně z tuku. Denně sní porci, kterou by průměrně snědly  ženy, a to 6 000 kalorií. Mezi její nejoblíbenější jídla patří pizza, těstoviny a přiznala se že jí nedělá problém sníst za měsíc 6 kilo nutelly!

Její sen nezastaví žádná překážka

Tento sen nemá ale dobrý vliv na její zdravotní stav. Její příbuzní se o Natashu docela bojí. Bojí se, že kvůli další operaci může Natasha i zemřít. Takový smutný konec postihl i Leah Cambrigde (†29), která zemřela na následky operace poté, kdy se rozhodla zvětšit své pozadí za necelých 900 tisíc. Natasha si věří, všechny fanoušky okolo ujišťuje, že jen nesedí doma a nejí nutellu, ale také chodí na procházky. Její rodiče si nepřejí, aby ze sebe dělala takové „monstrum“, Natasha si ale nedá říct a pokračuje v tom co jí dělá štastnou.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.