Takto dnes vypadají celebrity, které se nebojí projít velkou změnou! Nechali se oholit na ježka!
Novinkov.cz

Dnes má svátek Ivo, zítra Zbyšek

Svátek má Ivo, zítra Zbyšek


Takto dnes vypadají celebrity, které se nebojí projít velkou změnou! Nechali se oholit na ježka!

Publikováno 24. 5. 2021
Autor:

+ 10 fotek+ 10 fotek

Některé celebrity byste vůbec nepoznali. Většinou jsou nejvíce proslulé americké celebrity, protože prochází častými změnami a to upoutá vždy velkou pozornost. Někteří si nechávají obarvit pouze vlasy, ale jiný to pojmou jinak a projdou vždy opravdu velkou změnou. Nejednou se stalo, že si jedná ze známých zpěvaček nechala ostříhat vlasy natolik, že ji nepoznali ani její vlastní fanoušci! 

Jedna ze známých zpěvaček Miley Cyrus je opravdu velkým příkladem, protože v roce 2012 se ostříhala na kluka. Vlasy si poté nechala dorůst, letos však opět navštívila kadeřníka a nechala si vlasy opět zkrátit, tentokrát si nechala ostříhat mullet, kterým se proslavil i velmi známý hokejista Jaromír Jágr.

Svou proměnou šokovala i Hannah Montana a další známé celebrity. Minulý rok třeba Demi Lovato, která se vždy vystavovala s dlouhými loknami, a na ježka šly v minulosti také Kristen Stewart, Anne Hathaway nebo známá Jennifer Lawrence. I muži prošli touto změnou. Harry Styles, Austin Butler, Jaden Smith nebo Nick Jonas.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.