Takto se změnil Chandler ze seriálu Přátelé! Poznali byste ho vůbec ještě?
Novinkov.cz

Dnes má svátek Ivo, zítra Zbyšek

Svátek má Ivo, zítra Zbyšek


Takto se změnil Chandler ze seriálu Přátelé! Poznali byste ho vůbec ještě?

Publikováno 2. 6. 2021
Autor:

+ 12 fotek+ 12 fotek

Fanoušci si velmi přáli, aby zase viděli seriál Přátelé. Dnes se už konečně dočkali a čeká je speciál se stejnými herci jako dřív. Všichni jsou z ukázek velmi nadšeni, ale vzhled známého Chandlera je opravdu zaskočil!

Speciální trailer s podtitulem Reunion sklidil velký úspěch a vypadá to, že se máme na co těšit. Šestice herců se znova sešla a zavzpomínala si. Mezi ně patří Jennifer AnistonCourteney CoxLisa KudrowMatt LeBlancMatthew Perry a David Schwimmer. Jejich staré hlášky v bytu je opravdu dovedli až k slzám.

Herci si nemohli odpustit ani rozhovor pro magazín People. Fanoušci začali v komentářích diskutovat o tom, jak vypadá Matthew Perry, kterému je 51. „Nemůžu uvěřit, jak Matthew Perry vypadá… Tohle mi vážně láme srdce,“ napsal jeden z fanoušků. Matthew opravdu nevypadá úplně nejlíp, má propadlé tváře a mluví velmi pomalu. Můžeme si i povšimnout, že se skoro ani neusměje na rozdíl od svých kolegů.

Perry se také utkal v boji s drogami a alkoholem. Jeho závislost na lécích proti bolesti se projevovala už během natáčení. Na základě těchto problémů se herec veřejně přiznal, že si období mezi třetí a šestou sérií vůbec nepamatuje. Všichni stále doufají, že Chandler bude v novém speciálním dílu působit šťastně a plný energie.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.