To je vtip? Takto dnes vypadá Angelina Jolie! Fanoušci se nestačí divit
Novinkov.cz

Dnes má svátek Lubomír, zítra Petr, Pavel

Svátek má Lubomír, zítra Petr, Pavel


To je vtip? Takto dnes vypadá Angelina Jolie! Fanoušci se nestačí divit

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 8 fotek+ 8 fotek

Hollywoodská Sexystar Angelina Jolie (45) nepatří k dámám, který si nechávají barvit hlavu jako chameleon. Řadu let vypadá pořád stejně, když pomineme velmi kolísavou váhu. Své fanoušky velmi zaskočila, když se v traileru na nový film ukázala s obarvenými vlasy na blond.

Těžké období, které odstartoval rozvod s exmanželem Bradem Pittem (57) před pár lety má herečka už zřejmě za sebou. Dokonce se už objevuje na veřejnosti po boku svých dětí. Mimo toho začala velmi tvrdě pracovat a chrlí novinku za novinkou.

Můžeme doufat, že se fantasy Eternals na motivy komiksů od Marvela, kde si Angelina zahrála v jedné z hlavních rolí brzy snad objeví v otevřených kinech. Představitelka legendární Lary Croft z filmové série Tomb Raider v nově vydaném traileru diváky ohromila rapidní změnou vizáže. Z dlouholeté brunety je z ní krásná blondýnka.

Na sociálních sítí se s takto velkou změnou roztrhl pytel s ohlasy. Její fanoušci jí blond vlasy velmi chválí a myslí si, že se jedná pravděpodobně jen o paruku a nenarazí na Angelinu v ulicích s blonďatou hlavou. Ve filmu, který se snad objeví do otevřených kin se Angelina Jolie, který režírovala čerstvá držitelka Oscara Chloé Zhaová, objeví vedle dalších velkých hvězd jako Salma Hayeková (54), Kit Harrington (34) nebo Richard Madden (34). Tyto dva pánové si také zahráli v oblíbeném seriálu Hra o Trůny.

Přesvědčte se o tom sami v galerii níže.