V tomhle přepychu žila hvězda Titaniku. Za tuto astronomickou částku svůj byt prodala
Novinkov.cz

Dnes má svátek Petr, Pavel, zítra Šárka

Svátek má Petr, Pavel, zítra Šárka


V tomhle přepychu žila hvězda Titaniku. Za tuto astronomickou částku svůj byt prodala

Publikováno 12. 5. 2021
Autor:

+ 12 fotek+ 12 fotek

Známá herečka z Titaniku, Kate Winslet (45), se zbavila svého luxusního apartmánu v New Yorku, a to v přepočtu za 120 milionů korun. Před několika lety její byt koupila organizace s už bývalým partnerem Samem Mendesem (55). Podívejte se, jak její apartmán vypadal.

Kate prodala svůj byt za výši 5,7 milionů dolarů. Tento byt tehdy koupila se svým bývalým přítelem Samem Mendesem. Díky modernímu vybavení a úpravám, které pár na tomto bytu provedl, jeho cena rapidně stoupla.

Moderní byt je vymalován bílou barvou, kterou doplňuje půvabný nábytek a dohromady to spolu velmi ladí. Ve všech místnostech, kromě koupelny, jsou položeny parkety a byt se řadí mezi bezbariérových.

Samozřejmě zde nechybí velké prostory, na kterých si Kate potrpěla. Byt doplňuje venkovní terasa, tři místnosti ke spaní, z nichž jedna slouží jako dětský pokoj. Kate Winslet si ale nepotrpí na až moc velký luxus, proto byt je zařízen moderně a všechny místnosti jsou velmi dobře sladěné. Zde se můžete podívat, jaký byt Kate obývala.

Podívejte se na její byt v galerii níže.zdroj: extra.cz